Dnes vychází DLC Underground pro The Division – NOVINKY

Tom Clancy’s The Division je velká hra, koneckonců tady na GamingSite se toho o ní napsalo dost a dost. Ti pozornější z vás, kteří sledují dozvuky uplynulé konference E3, musí rozhodně vědět, že i když je to vskutku velká hra, vývojáři se nemohou nabažit přízně (především té finanční přízně) hráčů a servírují jim newyorkový nášup v podobě DLC pro základní hru The Division jménem Underground. Asi netřeba dlouho rozmýšlet, o co v datadisku půjde především. Pro nezdatné angličtináře (ale snad i ti by toto měli zvládnout) přeložím – bitvy přeživších se přesunou pod povrch, nejpravděpodobnější potom do tunelů newyorkského metra. To zní sice zajímavě, ale vykukuje riziko neustálého prozkoumávání a dělání věcí do kolečka. Vývojáři s Ubisoftu tohle dementují tím, že oblasti a jakési „herní místnosti“ budou náhodně generované, tím pádem se nemusíme bát, že by nás hra omrzela po prvním týdnu hraní. Snad…

underground

Jak jsem ale říkal, bude se jednat o hotové DLC, ne jen nějaký ten update, novinek se tedy dočkáme i v příběhu. Do příběhu vstupuje organizace Čističů, kterým se nelíbí, jak vláda nakládá s léčbou nákazy a rozhodnou se se s nákazou vypořádat po svém – pěkně aktivně; právě proto se inspirovali biblickými postavami čtyř jezdců apokalypsy. Asi nebude tajemstvím, že je v příběhu nejednou potkáte. A přátelské posezení z toho asi nebude, to mi věřte, hru jsem sice ještě nehrál, ale tohle mám říkám už teď.

Hra vychází právě dnes a to na PC a Xbox One. Ani mě to nepřekvapuje, v Microsoftu zkrátka vědí, jak si zařídit časovou exkluzivitu, stejně jako to mají u většiny her představených na uplynulé E3. Pochopitelně ani majitelé konzolí od Sony nemusejí být smutní, i vy se totiž hry dočkáte, pochopitelně ale s menším časovým skluzem – pro PlayStation 4 hra vyjde konkrétně 2. srpna. Ať už jste konzolisti, nebo počítačový hráči, máte se rozhodně na co těšit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.