Do Mortal Kombat 11 zamíří i nová postava Kollector – NOVINKY

Nejnovější díl kultovní bojovky Mortal Kombat se slabostí pro písmeno „K“ dorazí již tento měsíc a můžeme se těšit na pořádnou řež. Ačkoliv je datum vydání již téměř na spadnutí, stále nevíme, jací bojovníci budou ve hře hratelní. Velkou část jich již známe, skoro by se dalo říct, že většinu, ale někteří stále zůstávají zakrytí. V minulosti již unikl seznam odměn a achivementů, ve kterém se objevily pod zkratkou ze tří písmen prakticky všechny postavy – odměnu dostanete, když za postavu provedete nějaký úspěch, zřejmě bude stačit vyhrát zápas. A my již nyní víme, kdo se schovával pod zkratkou KOL.

Jde o postavu Kollectora. Ten je menšího vzrůstu, avšak velmi mrštný a ohebný a má dva páry rukou. Je to zřejmě jakýsi démon, který rád sbírá kovové a jinak na pohled pěkné předměty, které si schovává do batohu. Různé čepele a další ostré předměty, které v batohu najde, může použít v boji proti svému protivníkovi. Je neobyčejně rychlý a slet jeho comb v kombinaci se dvěma páry rukou rozhodně není jednoduché vykrýt. A jak vypadá jeho fatalita? Nebožáka, který se mu postaví, roztrhá svýma silnýma a rychlýma rukama a jeho hlavu si schová do batůžku k dalším pozoruhodným věcem, které tam skrývá.

Vedle Jade, Errona Blacka, Kabala, Kung Laa, Sub-Zera, Scorpiona, Baraky, Raidena, Gerase, D’Vorah, Kana, Jaxe Briggse, Cassie Cage, Kotal Kahna, Skarlet, Sonyi Blade, Johnnyho Cage, Noob Saibota, Jacqui Briggs, Liu Kanga a Shao Kahna, kterého získáte v DLC při předobjednání, jde o další novou postavu. Hra vychází 23. dubna a podle všeho zbývá ještě sedm postav, bohužel nevíme, jestli půjde o postavy do DLC, či zdali se jich dočkáme ještě do data vydání. Hra každopádně vychází na PC, PlayStation 4, Xbox One a také Nintendo Switch. Těšíte se? My moc!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *