Do PlayStation Plus v únoru zamíří For Honor a první sezóna Hitman – NOVINKY

01. 02. 2019 Jakub Fišer
854 zhlédnutí

Obligátní klubové členství pro předplatitele služby PlayStation Plus, které s sebou každý měsíc přináší množství slev, akcí a také her zdarma, v únoru skutečně nadchne své předplatitele. Za posledních pár měsíců bylo v PlayStation Plus zdarma hrách jen malé množství skutečných pecek. Povětšinou se jednalo o hry řazené spíše k indie titulům anebo postarším klasikám. V únoru je to ale skutečná pecka. Respektive pecky, dočkáme se totiž kvalitně hodnocené multiplayerové pecky a osvědčené akční ikony.

První ze dvou zmíněných zdarma her v PlayStation Plus za měsíc únor je For Honor. Za tím stojí studio Ubisoft a v zásadě jde o středověkou taktickou akci, při které vás může každý špatný úkrok, každá špatně mířená rána stát život. Vyberete si jednu ze tří frakcí – vikingové, rytíři a samurajové – a následně bojujete, a to ať už v singleplayerových bojích, v příběhové kampani, tak i v multiplayeru, který může být pro nezkušené hráče velmi nebezpečný. Jak již zaznělo, nejde o klasickou rubačku v japonském stylu, ale o taktické souboje, které rozhodují malicherné chyby. Systém boje je navíc velmi jednoduchý na pochopení a skutečnou výzvou tak je pouze skill a umění bojovat na život a na smrt s dalšími hráči.

Druhým titulem v PS Plus za měsíc únor je první série nového Hitmana z roku 2016. Agent 47 s čárovým kódem se po experimentování s příběhem v Hitman: Absolution vrátil a opět pracuje pro agenturu. Jeho cíle jsou rozvrženy do šesti epizod, ve kterých se geneticky upravený agent podívá do šesti různých světových metropolí, včetně Paříže, Bangkoku či Colorada. Hitman je skutečná klasika, hraje se skvěle a přítomnost tohoto titulu v PlayStation Plus hrách potěší nejednoho fanouška této ikonické herní série. Krom toho bude během února, konkrétně od 15. do 17. února, dostupné hrát některé multiplayerové hry i bez nutnosti předplácení PlayStation Plus.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2022 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0