Do Star Wars Battlefront II zavítají Ewoci – NOVINKY

Vývojáři ze švédského studia DICE si teď mohli na chvíli odpočinout. Do svého konce dovedli Battlefield 1, veleúspěšný titul. Relax jim však překazil fakt, že do E3 2018 (12. – 15. června) musí pracovat na novém Battlefieldu, který nás snad vezme do druhé světové války. Bystří však již vědí, že vedle série Battlefield pracuje DICE ještě na Star Wars Battlefront II. To je hra, která bohužel snáší velkou spoustu kritiku, hlavně kvůli důrazu na mikrotransakce. Ty jsou téměř všechny nyní pryč a DICE se může věnovat přídavnému obsahu, který do hry poputuje, jako třeba Ewokové.

Že neznáte Ewoky? To musím konstatovat, že vaše znalost univerza Star Wars je opravdu malá, ale nevadí. Ewokové jsou malí medvědovití humanoidi z lesní planety Endor. DICE chtějí Ewoky do Star Wars Battlefront II přidat jakožto v časově omezeném režimu Ewok Hunt. A ano, přesně jak asi tušíte, jedna strana zde bude hrát za partičku imperiálních stormtrooprů, zatímco druhá za obyvatele lesa Endor. Ačkoliv se vám to může zdát jako nevyvážený souboj, není tomu tak. Vojáci Impéria sice disponují útočnými puškami E-11, Ewokové však znají les a mají také vybudované množství stromních bunkrů a domků, které v nočním Endoru nejsou moc dobře vidět.

Jak již zaznělo, rozšíření Ewok Hunt bude časově omezené a jeho začátek se datuje na 18. dubna 2018, tedy ano, právě dnes. Součástí updatu jsou mimo jiné i krystaly, kterými si budete moci nakoupit skiny dalších hrdinů či postav. Doposavad totiž byly skiny hrdinských postav odemknutelné pouze skrze reálnou měnu, a rozhodně nepatřily k nejlevnějším. Nutno však uznat, že například skin Leai na Endoru či Kylův skin bez helmy jsou velice pěkné počiny grafiků a kdekdo by je chtěl mít. Nutno však uznat, že za ty peníze (myšleno opravdové peníze) to asi nestojí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.