Do The Sims 4 putuje pohled z vlastních očí – NOVINKY

Celá série The Sims je tak nějak kultovní a vcelku by se dalo říct, že změnila videoherní průmysl od začátku do konce. Ačkoliv se takto hra neprezentuje, většina soudobé společnosti ji vnímá jako simulátor běžného života. A nutno uznat, že to je přesně to, co je na hře tak zábavné. První díl byl naprosto přelomový, druhý díl přinesl především obrovské množství datadisků a také vylepšenou grafiku, třetí The Sims opět vylepšil grafiku a také si pohrával s otevřeným světem. Nu a co nového přinesl videohernímu průmyslu čtvrtý díl série The Sims? The Sims 4 je modernější titul, který mnohem více oslovuje současnou generaci hráček a hráčů, než tomu bylo u předešlých generací. Kromě všech již předešlých novinek jde teď o naprostou pecku – FPS režim, čili pohled z vlastních očí.

Vývojáři se dušují, že bude možné takhle hrát celou hru a na 100 % si jí užít. Všechny aktivity, které jste se svým simíkem dělali, ať už jde o vaření, bruslení, malování, hraní videoher nebo sex, všechno teď půjde provádět v režimu první osoby, tedy v pohledu z vlastních očí. Údajně však dalo vývojářům zabrat navrhnout tento mód, protože se občas při používání dostavovala u hráčů nevolnost, to kvůli špatnému umístění kamery a zbytečným třesům. Ve své finální verzi by však tyto problémy již neměly figurovat a vše by mělo být plynulé jako třeba u GTA V.

Brzy se do The Sims 4 chystá nové DLC s podtitulem Get Famous, tedy staňte se hvězdou, a zde přibude několikero nových povolání a také množství luxusního nábytku, přístrojů a také oblečení. Ještě předtím však vyjde právě nový update, který přidá například zmíněný pohled z vlastních očí. Update bude dostupný prozatím jen pro PC a Mac, v budoucnu snad dorazí i na herní konzole od Sony a Microsoftu. Na to, jak pohled z první osoby vypadá, se můžete podívat ve videu dole.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *