Dragon’s Dogma 2 – Podrobnosti o hratelnosti v nejnovějším prohlášení!

Společnost Capcom oznámila datum vydání očekávaného RPG Dragon’s Dogma 2. Oznámení bylo doprovázeno působivou ukázkou představující různé aspekty hry. Demo nabízí pohled do města Vermund, přičemž zdůrazňuje architekturu a každodenní život nehratelných postav. Kromě toho hráči okusí bojové schopnosti hlavního hrdiny, který se zapojí do bitvy s obřím trollem

V nedávném rozhovoru s vývojáři hovoří režisér Hideaki Itsuno a hlavní vývojář Kento Kinoshita o vývoji systému pěšáků, který je charakteristickým rysem série Dragon’s Dogma. Itsuno se zabývá upovídaností pěšáků, která některým hráčům připadala roztomilá, zatímco jiným otravná. Aby studio tuto obavu vyřešilo, snažilo se zajistit, aby se pěšáci ve hře Dragon’s Dogma 2 neopakovali. Itsuno vysvětluje, že záměrem pěšáků je poskytnout hráčům přátelského společníka, který jim během hraní nabízí rady a návody.

Kinoshita dodává, že hra Dragon’s Dogma 2 bude obsahovat různé osobnosti pěšáků, z nichž každý bude mít vlastního hlasového herce, charakterové vlastnosti a specializované znalosti. Tento rozšířený smysl pro individualitu má za cíl zlepšit hráčův zážitek tím, že nabídne jedinečné interakce a postřehy. Společnost Capcom také aktivně propaguje hru, přičemž nedávno odhalila tvůrce postav a různá povolání, která jsou hráčům k dispozici.

Režisér Hideaki Itsuno vyjádřil vděčnost za podporu a trpělivost, kterou mu fanoušci projevili, neboť na pokračování chtěl pracovat již krátce po vydání původní hry Dragon’s Dogma v roce 2012. Itsuno připisuje úspěch původní hry a poptávku po pokračování neochvějné podpoře fanoušků uvnitř i vně společnosti Capcom. Tým absolvoval řadu brainstormingů, na kterých vznikaly nápady na pokračování, a o to významnější je dlouho očekávané vydání hry Dragon’s Dogma 2.

Hra samotná se odehrává v rozsáhlém alternativním světě, čtyřikrát větším než její předchůdce. Hráči budou mít možnost prozkoumat města Vermund a Battahl a setkat se s novými povoláními a specializacemi pěšáků. Očekávané vydání hry Dragon’s Dogma 2 je naplánováno na 22. března pro konzole Xbox Series X/S, PS5 a PC s cenovkou 70 dolarů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *