DreamHack – CS:GO – Masters Malmö 2016

Tento DreamHack bude pouze pro hru Counter-Strike: Global Offensive

Bude se tedy konat v již zmíněném městě Malmö, které se nachází na jihu Švédska. Uskuteční se v Malmö aréně.

Kdy se bude začínat hrát?: Start je naplánován na 12.dubna.2016 a konec zřejmě 17.dubna.2016.

Mapy, které si budou týmy vybírat: Cache / Cobblestone / Dust II / Inferno / Mirage / Overpass / Train. Uvidíme, jestli se týmy více připravily na mapu Train, která je asi nejméně hranou mapou na turnajích.

Prize pool je připraven vcelku velmi vysoký, a to krásných 250 000 dolarů. První tým si odnese 100 000 dolarů, + každý tým neodejde určitě s prázdnou, a sponzoři budou taktéž určitě štědří.

Jak se bude hrát?: Hrát se bude klasicky ze začátku na skupinové části, přesněji na 4 skupiny, ve kterých je dohromady rozděleno 16 týmů, a to na Best of One. V pozdější fázi turnaje by se mělo hrát na Best of Three.

Zůčastněné týmy: Astralis / Team EnVyUs / FaZe Clan / G2 Esports / Luminosity Gaming / Natus Vincere / Ninjas in Pyjamas / Virtus.pro / Lounge Gaming / Counter Logic Gaming / Team Liquid / Tempo Storm / Team Dignitas / mousesports / TyLoo / GODSENT

dream malmo

Informace: Kvůli zranění ruky od hráče olofmeister z týmu Fnatic se za tento tým nahradil G2 Esports. Maikelele opustil tým FaZe Clan. Po dobu trvání tohoto turnaje se na místo GuardiaNa z týmu Natus VIncere postaví hráč starix – taktéž kvůli zranění zápěstí. Velkou novinkou je taktéž nástup hráče kioShiMy z týmu EnVyUs do týmu FaZe Clan, nevíme ale, jestli je to pouze dočasné nebo trvalé.

Skupiny: (A): LG / Liquid / mouz / TyLoo — (B): NaVi / G2 Esports / CLG / GODSENT — (C): Astralis / NiP / Dignitas / Lounge Gaming — (D): EnVyUs / VP / FaZe / Tempo Storm

Komentátoři a Stage hosté: Smix / Mantrousse / Machine / HenryG / Semmler / Anders Blume / Sadokist / Metuz … a jako analytici se zde ukážou: Fifflaren / moses / Thorin / YNk

Sponzoři: Monster energy / HyperX / Republic of Gamers / theScore … Republic of Gamers se na neurčitou dobu v předešlých turnajích moc nepřidával ke sponzorům, byli pouze v pozadí, již se opět dostává do čela jako větší sponzoři.

Organizátor: DreamHack

Série: DreamHack Masters

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *