Dredge: The Pale Reach – Nový ledový svět a lov narvala!

The Pale Reach je rozšířením hry Dredge, které přináší nový region, The Pale Reach, a nový vedlejší příběh. Tento region není součástí hlavního příběhu hry, ale můžete se do něj vydat kdykoli. The Pale Reach nabízí unikátní odměny, nové ryby k chytání, nebezpečí a hádanky. Hráči musí projít ledovým bludištěm a odhalit tajemství zmrzlé posádky. Region je příjemný k prozkoumání a má zajímavý příběh. Hlavní výzvou je pronásledování obludným narvalem, který je odlišný od ostatních překážek ve hře.

  • Datum vydání: 16. listopadu 2023
  • Vývojář: Black Salt Games
  • Platformy: PC, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S a Xbox One

The Pale Reach je jedinečný region, který má svou vlastní osobnost a prostředí. Hráči musí vyřešit několik hádanek a plavat po delších cestách, než si mohou postavit ledoborec a snáze se pohybovat po menších ledových kramách. Region nabízí také 11 nových druhů ryb a krabů k lovu, které rozšiřují encyklopedii hry.

Hlavní úkol v The Pale Reach je o něco méně složitý než v ostatních regionech, ale pronásledování narvala představuje zábavnou výzvu. Rozšíření přináší nové vybavení, včetně kostek ledu, které udržují ryby v nákladovém prostoru déle čerstvé. Nicméně, rozšíření samotné nedokáže výrazně vylepšit herní mechanismy a funkce, a jeho obsah je relativně krátký. Dokončení rozšíření mi trvalo pouze asi hodinu a závěr vedlejšího příběhu nebyl jasný.

Navzdory těmto nedostatkům je The Pale Reach zajímavým a zábavným regionem, který se vyrovná ostatním oblastem ve hře Dredge. Rozšíření přináší nové možnosti pro lov ryb a zábavnou hrozbu v podobě zmutovaného narvala. Odměny za dokončení rozšíření jsou však po skončení hry bezcenné a mohou znehodnotit postup v rané fázi hry.

Pokud vás hra Dredge opravdu baví, The Pale Reach je férovým kompromisem za přijatelnou cenu. I když je obsah rozšíření poměrně krátký, nabízí zajímavý region a další možnosti pro dobrodružství ve světě hry Dredge.

7/10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *