#DRIVE Rally – DLC v duchu adrenalinových rallye závodů!

#DRIVE Rally je připravovaná rallye hra, kterou vyvíjí polské studio Pixel Perfect Dude, známé svou předchozí hrou #DRIVE. Hra navazuje na mobilní automobilovou hru #DRIVE a jejím cílem je zachytit podstatu rallye v 90. letech s určitými vlivy i z let osmdesátých. Hra bude obsahovat různé lokace, roční období a povrchy, na kterých budou hráči závodit. Vozy ve hře jsou inspirovány slavnými speciály a budou se dát upravovat podle preferencí hráčů. Hratelnost je popisována jako arkádová a přístupná začátečníkům, ale nabídne výzvu i zkušeným hráčům.

Hra bude obsahovat režim kariéry, ale podrobnosti o něm zatím nebyly zveřejněny. Hráči budou moci porovnávat své časy v online žebříčcích, ačkoli tradiční režim pro více hráčů nebude k dispozici. Důvodem je zaměření hry na zážitek z rallye, kdy hráči nezávodí současně na stejné trati. Kromě toho bude hra obsahovat režim focení, v němž si hráči budou moci zachytit svá upravená auta v akci.

Očekává se, že cena hry #DRIVE Rally se bude pohybovat kolem 20 dolarů, ale při uvedení na trh bude k dispozici za zvýhodněnou cenu. Hra nebude obsahovat mikrotransakce ani prémiovou měnu, ačkoli v závislosti na úspěchu hry mohou být v budoucnu vydány placené balíčky DLC. Hra bude dostupná na PC, Mac, Linux, PlayStation, Xbox a Nintendo Switch, přičemž se plánuje i oficiální česká lokalizace. Na mobilní platformy však v tuto chvíli vzhledem k zaměření vývojářského týmu nevyjde. Na příští rok je plánována uzavřená beta a před uvedením plné hry na trh v roce 2024 bude vydána demoverze.

YouTube

Hra si klade za cíl přinést vzrušení z rallye závodů z 90. let s nostalgickým nádechem jak pro zkušené fanoušky rally, tak pro mladší generace. Díky arkádové hratelnosti a přizpůsobitelným vozům slibuje #DRIVE Rally adrenalinový zážitek. Vývojáři pro hru vytvořili minimalistický styl, který jí dodává jedinečné kouzlo. Celkově vypadá #DRIVE Rally jako slibný přírůstek do žánru rallye, který nabízí směs nostalgie a návykové hratelnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *