Drug Dealer Simulator – NOVINKY – Trochu kontroverzní, ale zábavná!

14. 04. 2020 Nikola Štěrbová
1 183 zhlédnutí

Jako člověk, který je závislý maximálně na kávě a o drogách nebo jejich distribuci toho obecně moc neví, jsem si myslela, že Drug Dealer Simulator je hra úplně mimo můj zájem. ALE ve skutečnosti jde o opravdu dobrou indie hru se všemi prvky, které v simulátoru čekáte a něco málo navíc. Demo verze je už teď dostupná na Steamu a za dva vyjde celá hra.

 • Datum vydání: 16. dubna 2020
 • Vývojář: Byterunners Game Studio
 • Platformy: Microsoft Windows

Když na chvíli vynecháme tu část, která zahrnuje drogy, je vlastně Drug Dealer Simulator klasický simulátor. Hráč začíná s pár dolary v kapse, kocovinou a schránkou plnou účtů. Postupně se učí mechaniky, rozvíjí svoje schopnosti a buduje impérium, ve kterém nemusí osobně chodit za každým klientem a může ve vířivce počítat chechtáky.

Drug Dealer Simulator na začátku vysvětlí hráčům základní princip hry. Eddie vám připravuje zásilky, podle toho, jak si je objednáte a doma na počítači si domlouváte schůzky se svými klienty. Ulice města hlídají policejní hlídky, které vás můžou prohledat, pokud se chováte podezřele. A sranda začíná, když přelézáte ploty a v temných uličkách hledáte lidi s hotovostí v kapse.

Na Steamu je zatím dostupná jenom demo verze, která funguje překvapivě dobře – hra nepadá a bugů v ní taky není moc. Policejní hlídky na ulicích vytváří pěkné napětí a soundtrack je prostě perfektní. Bohužel je v demu poměrně malá mapa a hra se začne celkem rychle opakovat. Vyzvednete drogy, přichystáte objednávky a roznesete je po městě. Časem sice hledáte nové klienty a nabízíte vzorky zdarma, ale snad bude v plné hře víc zábavných aktivit (i když utíkat policii je zážitek).

Drug Dealer Simulator je kontroverzní hra, ale pořád je to jenom hra a umí být hodně zábavná. Vývojáři by si mohli víc pohrát například se staminou během útěků a přidat k soundtracku i zvuky kroků nebo zrychlené dýchání. Hra se skvěle ovládá na myši a klávesnici. A pokud vás hra zaujala, rozhodně doporučuji vyzkoušet bezplatné demo na Steamu.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0