Dying Light 2 – NOVINKY – Odloženo!

Polské studio Techland se po vzoru CD Projektu rozhodlo odložit vydání druhého dílu Dying Light. Hra se tak přidává na dlouhý seznam her (Cyberpunk 2077, Marvel´s Avengers, Final Fantasy Remake), které si tohle jaro nezahrajeme. Co vedlo vývojáře k odsunutí vydání Dying Light 2 na neurčito?

  • Plánované datum vydání: neoznámeno
  • Vývojář: Techland
  • Platformy: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One

Open-world akční hra se zombíky Dying Light 2 nikdy neměla pevně stanovený datum vydání, a proto není tak překvapivé, že studio odsunulo její vydání. Na druhou stranu asi nikdo nečekal, že se hra odsune na neurčito. Důvod odložení je jasný, podobně jako u Cyberpunku 2077, hra prostě není 100% hotová.

Studio na svém twitterovém účtu uvádí, že původně plánovali vydat hru už na jaře 2020, ale potřebují víc času, aby dokázali zrealizovat svoji vizi. V nadcházejících měsících plánuje studio zveřejnit víc informací o hře a práci, kterou na ní odvedli. Studio Techland se dále omlouvá svým fanouškům a zdůrazňuje, že jim jde o vydání kvalitní hry, které naplní vysoká očekávání a standardy fanoušků.

Dying Light 2 bude kromě počítačů vycházet i na konzole PlayStation 4 a Xbox One. Studio už dříve potvrdilo, že Dying Light 2 bude podporovat i novou generaci konzolí, tedy PlayStation 5 a Xbox Series X a je možné, že právě nové konzole přispěli k odložení hry. Studio Techland oficiálně nepotvrdilo, že by nová generace konzolí stála za odložením, jde jenom o spekulaci.

Dying Light 2 je hodně očekávaný titul a zombie tématika je pořád populární mezi hráči. Z prohlášení vývojářů se dá usuzovat, že hra není posunutá jenom o pár dnů, ale o pár měsíců. Pokud všechno půjde podle plánů studia, mohli bychom se hry dočkat ještě před Vánoci, ale je pravděpodobnější, že se vydání posune až na rok 2021. Nezbývá než čekat…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *