E3 2021 – TÉMA – Microsoft konference!

E3 se hezky rozjela a Microsoft na své konferenci s představováním velkých titulů nešetřil. Starfield, Halo nebo Forza už mají datum vydání a většina novinek bude v den vydání dostupná na Xbox Game Passu.

Starfield

Todd Howard odstartoval celou událost asi dvouminutovým trailerem ke Starfieldu, hře, na které Bethesda pracuje už 25 let a dokonce kvůli tomu upravili i svůj herní engine. Starfield je RPG nové generace, datum vydání je naplánováno na 11. listopadu 2022 a půjde exkluzivní titul pro Xbox. V den vydání bude hra zpřístupněna i pro Xbox Game Pass předplatitele.

S.T.A.L.K.E.R. 2

Druhý díl STALKERa si to 28. dubna příštího roku zamíří na Xbox. Ukázaný trailer láká na hezkou grafiku, ponurou atmosféru a Chernobyl. Prostě pecka.

The Outer Worlds 2

Studio Obsidian má momentálně plné ruce práce, kromě rozšíření pro Grounded, pracují na druhém dílu The Outer Worlds. Z krátké ukázky to zatím vypadá tak, že ani samotní vývojáři nemají jasný cíl a záběrů z gameplaye se asi taky jenom tak nedokčáme. Ale jakmile bude hra hotová, zamíří na Xbox konzole a Xbox Game Pass.

Forza Horizon 5

S oznámením pátého dílu Horizonu všichni asi tak nějak počítali a není žádným tajemstvým, že se z Anglie hra přesune do Mexica. Překvapením ale je datum vydání, Horizon 5 si zahrajeme už 9. listopadu na Xbox kozoli a Xbox Game Passu. A nově se ve Forze budou rozbíjet piňaty, což vypadá jako dost zábavná součást hry.

Halo Infinite

Microsoft si s dalším dílem Halo dává pořádně načas, ale trailer jasně ukazuje, že se čekání vyplatí. Epická kampaň vypadá opravdu epicky a multiplayer plný akce s několika mody taky nevypadá špatně. Navíc multiplayer bude zdarma.

Atomic Heart

Open World RPG od ruských vývojářů sice zatím nemá datum vydání, ale už teď je jasné, že půjde o exkluzivku na Xbox a v den vydání si ji zahrají všichni předplatitelé Game Passu.

Xbox mini-lednička

Posledním překvápkem od Microsoftu bylo představení perfektního vánočního dárku. Koncem roku půjde do prodeje Xbox mini-lednička.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *