E3 2021 – TÉMA – Výběr z Ubisoft Forward a Devolver Digital!

Nejočekávanější herní konference tohoto roku E3 2021je tady! Takže nás jako každý rok čeká nálož novinek, tuna trailerů představujících nové hry a další dobrůtky!

Ubisoft Forward

Rainbow Six

Pokračování série Rainbow Six mělo původně nést název Quarantine, ale Ubisoft jméno kvůli pandemii změnil na Extraction. Hra vezme hráče na Aljašku, mimozemšťané obsadili základnu a něco se děje s ekosystémem. Extraction vyjde 16. září na počítače, Xbox One/Series X, PlayStation 4 a 5 a bude podporovat cross-play.

Assassin’s Creed Valhalla

Obrovský svět Valhally se ještě o něco zvětší. Ne, že by už tak nebyl dost velký, ale Eivorův příběh zdaleka není u konce. Rozšíření The Siege of Paris by mělo vyjít někdy v létě a půjde o prémiové rozšíření. Vzdělávací dokument The Viking Age Discovery Tour přibude do hry zdarma.

Far Cry 6

Vydání šestého dílu Far Cry je pořád blíž a blíž. Ubisoft na své konferenci víc představil hlavního antagonistu nového dílu Antóna Castillo. K tomu představil DLC k novému dílu, ve kterém se vrátí záporáci z předchozích dílů Vaas, Pagan a Joseph.

Avatar: Frontiers of Pandora

Natáčení druhého dílu Avataru skončilo a film se přesunul do střižny. Takže si Ubisoft nemohl vybrat lepší dobu na oznámení připravované Avatar hry. Trailer láká hráče do barevného světa modrých obyvatel planety. Hra by měla vyjít v roce 2022.

Devolver Digital

Trek to Yumi

Nová hra od tvůrců Shadow Warriora se chystá na PC, Xbox One/Series X a S, PlayStation 4 a 5 už v roce 2022. Mladý samurai slíbí umírajícímu mistrovi, že se postará o bezpečí lidí, na kterých mu záleží a tím se přihlásí na výpravu, která ho vezme za hranici života.

Wizard with a Gun

Co-op survival pro až pět hráčů pošle hráče na výpravu do neznámého světa plného magie. Se zbraní v ruce se musí pokusit přežít no, vlastně cokoliv. Procedurálně generovaný svět je plný překvapení a jak se tenčícími zásobami munice se hráči brzy dostanou do bodu, kdy budou muset vycraftit munici z věcí kolem sebe.

Devolver Tumble Time

Devolver představil mobilní puzzle hru s hromadou vtipných postaviček. Hlavním tahákem je reálná fyzika a elegantní monetizace. Hra by měla vyjít ještě tento rok na všechna mobilní zařízení a i když se bude dát stáhnout zdarma, nejspíš půjde o verzi s reklamami. Protože nic není zadarmo!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *