E3 – NOVINKY – Herní showbyznys se nám ukázal v novém světle

Electronic Entertainment Expo 2017, neboli nám všem velmi známé E3, které se konalo v Los Angeles (13.-17. června 2017), již skončilo a zanechalo to v každém z nás nějaké emoce. Hry, novinky a informace, které nás potěšily, nebo naopak se bojíme, co z toho nakonec může být. E3 2017 se konalo již po 23., a kdo neví oč se jedná, tak přímo zde nám herní vývojáři představují hry, které se v budoucích pár let ukážou na našich obrazovkách a ve všech obchodech, v jiném případě také ukazují, jaké nové konzole vymysleli a za chvíli půjdou na dračku. My si jdeme tedy ukázat, nebo spíše představit novinky, na které se moc těšíme a zaujaly nás.

Bethesda mne zaujala asi nejvíce. Ti totiž vytváří Fallout 4 ve formě VR. Jestli vše bude klapat tak, jak má, to nevíme, ale nápad rozhodně dobrý, určitě může konkurovat samostatně stojícím hrám založených na VR.

Co EA? To přišlo s novinkou Anthem, samozřejmě i s dalšími informacemi co chystají, ale toto si zaslouží určitě pozornost. Přirovnal bych ho k modernějšímu Iron-manovi, který se nebojí vzít do rukou zbraně, okolí se hemží zvláštními dinosaury a dokonce můžete objevovat nádherný podvodní svět, pozor ale na nepřátele!

Microsoft se opět pyšnil novou konzolí, která se nazývá Xbox One X, kde cena je pevně daná na 499 dolarů. Mimo jiné také oznámili dohromady 42 her, které dokáže zapnout budoucí Xbox a jeho předchůdce bez X(ka) – Xbox One. Mezi ně patří Forza Motorsport 7, strašidelné Metro Exodus, Assassins Creed Origins a zábavné kooperativní Sea of Thieves.

Ubisoft našel „sílu“ v Nintendu, se kterým se spojil a tvoří malého mužíčka se jménem Mario + Rabbids Kingdom Battle. Dále nám ukázali pár novinek z již zmíněného Assassins Creed Origins a především asi jedno z nejvíce očekávaných – Far Cry 5. Mimo jiné ale také The Crew 2 a vsadili i na VR – hra Transference nabídne psychologický thriller, který asi nebude pro každého.

Sony přišel s rozšířením Horizon Zero Dawn, zombie honičkou Days Gone, Uncharted, nebo svět z pohledu „ne-lidí“, v podání Detroit: Become Human.

A jako poslední Nintendo oznámilo, že budete moci hrát Rocket League právě na Nintendu a oznámili nové detaily o Zeldě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *