EA plánuje nový Battlefield ještě letos – NOVINKY

04. 02. 2018 Jakub Fišer
882 zhlédnutí

Válečné hry zažívají v dnešní době cosi jako takovou malou renesanci. Vzpomínám si na večery strávené nad prvním dílem Call of Duty, následně jeho ještě zábavnějším druhým dílem, nebo nad probděnými hodinami u PlayStationu 2 a série Medal of Honor. Videoherní série s touto tématikou si prošly pořádnou změnou, vzpomeňme na Call of Duty: Modern Warfare, ale teď tu sedíme u svých herních konzolí či počítačů a spousta z nás musí zažívat pocit deja vu. Vždyť tohle jsem přece už jednou viděli: v kurzu je druhá světová válka; se vším, co se k ní váže. Nebo klidně ještě dřívější válečný konflikt, mám na mysli první světovou válku, kterou přineslo studio DICE v koprodukci s Electronic Arts.

A u DICE ještě zůstaneme, jejich poslední Battlefield 1, dokonce prodejně i herně nejúspěšnější díl ze série Battlefield, již pomalu dobíhá do svého vývojového konce. Tři datadisky jsou venku, na poslední, v pořadí tedy již čtvrté DLC se čeká, ale přijít by mělo v intervalu pár měsíců. Co potom? Hotová hra, která má i svou speciální edici, season pass, všechno, jednoduše tedy kompletní titul. V DICE si mohou udělat jednu velkou a tlustou fajfku nad Battlefieldem 1, neboť ve hře přinesli vše, co měli, dali do ní všechno a hráči jim to oplatili. Ovšem co dál?

Věci se evidentně dali velmi rychle do pohybu. EA každoročně vydává jakousi zhodnocující tiskovou zprávu, ve které, mimo jiné, avizuje i nový díl série Battlefield, který vyjde v roce 2018, tedy ještě letos. To s největší pravděpodobností znamená, že v DICE již na novém Battlefieldu začali pracovat, jen jsou moc skoupí na slovo. My o novém díle této série bohužel nic nevíme, opírat se lze pouze o spekulace, které naznačují konflikt mezi roky 1939 až 1945, tedy pokračování na válečné vlně s druhou světovou válkou, kterou si však vzalo na paškál i Activision v nové Call of Duty: WWII. Vše ukáže až čas, my ale každopádně budeme bedlivě sledovat všechny informace o nově připravovaném Battlefieldu.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0