EA Sports FC – FIFA mění název a EA chystá masivní kampaň!

Společnost Electronic Arts, tvůrce populární série FIFA, se rozhodla ukončit 30 let trvající spolupráci se značkou FIFA a vydat se na novou cestu s vlastní značkou EA Sports FC. Společnost věří ve schopnost vytvořit vlastní úspěch a EA Sports FC popsala jako platformu pro inovace a vývoj nových fotbalových zážitků, které spojí miliony fanoušků prostřednictvím konzolí, mobilních zařízení, online a esportových produktů. Značka se chce stát symbolem sportu, inovací a změn a Electronic Arts připravuje masivní marketingovou kampaň na podporu jejího uvedení na trh. EA Sports FC se objeví ve více než 100 zápasech největších světových fotbalových lig, včetně Premier League, LaLigy, Bundesligy, Serie A, Ligue 1, WSL, NWSL a CONMEBO.

Společnost Electronic Arts bude i nadále spoléhat na licencované fotbalové ligy, týmy, hráče a stadiony, aby hráčům poskytla komplexní zážitek. Když se společnost Electronic Arts rozešla s Mezinárodní fotbalovou federací, oznámila, že její tvůrci mohou dělat to, co dříve nemohli. FIFA pohrozila, že pouze fotbalová hra nesoucí jméno FIFA bude tou nejlepší na světě. Federace však zatím neoznámila partnera, který by vyvíjel a vydával velké fotbalové hry pod licencí FIFA. V současné době má větší šanci na získání popularity fotbalová hra UFL.

Atlético Madrid na Twitteru

Letošní rok bude pro sérii FIFA přelomový, protože společnost Electronic Arts neobnovila partnerství s FIFA a nemůže používat kultovní název pro své budoucí fotbalové simulace. Franšíza se nyní přejmenuje na EA Sports FC a očekává se, že společnost nabídne nové funkce, které byly dříve kvůli licenci FIFA zakázány. Ačkoli konkrétní podrobnosti o letošním ročníku zatím nejsou k dispozici, společnost Electronic Arts poskytla náhled toho, co můžeme očekávat, včetně nového loga, které bude hru doprovázet. Vývojáři zvolili trojúhelníkový tvar, který má symbolizovat DNA fotbalového zážitku EA Sports. Fanoušci netrpělivě očekávají odhalení dalších informací o nové značce a o tom, co nabídne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *