Elden Ring – NOVINKY – Nečekané spojení

Hernímu světu bylo oznámeno něco velmi zvláštního. Studio FromSoftware se spojilo s americkým spisovatelem George R. R. Martinem. Asijský gameplay a americký příběh. Východní vývoj her se potkává s americkou příběhovostí. Ve výsledku tu jsou jenom dvě možnosti jak to může celé dopadnou. V první řadě to může být naprosto nečekaný úspěch a nebo naopak. Málokdo si totiž dovede představit, že by ve hrách jako je Dark Souls nebo Bloodborne byl lore ve stylu Hry o trůny. Hry od FromSoftware mají totiž velmi typický druh příběhovosti, který dokáže napodobit jenom málokterá hra od západního studia.

Nadcházející hra, která by měla vzniknout z tohoto spojení se jmenuje Elden Ring a drží se tradičně v hávu tajemství, jak už to u FromSoftware bývá. Vývoj této novinky započal již souběžně se Sekirem z čehož se dá usoudit, že se rozhodně nejedná o počáteční fázi vývoje hry. 

Jak již název napovídá, příběh Elden Ring se bude odehrávat okolo (zatím) tajemného prstenu, který se objevil v traileru. George R. R. Martin položil mytologické základy hernímu světu a FromSoftware dodají propracovaným postavám virtuální podobu. Hra by si patrně měla udržet obtížnost původních soulsů, ale více se zaměřit na RPG prvky, magii a poskytnout otevřenější svět. Velkou novinkou by měla být možnost prohánět se po mapě na koni a taktéž bojovat v sedle, takže v zaklínačském stylu. 

Víme ale ještě něco více? Patrně ne a všechno ostatní by byly jenom dohady a vše zůstává zahaleno tajemstvím. Je otázkou, zdali George R. R. Martin nevytáhl jenom něco ze šuplíku a FromSoftware se to snaží šikovně napasovat na další soulsovku nebo se jedná o opravdu detailní spolupráci? Vše tedy končí tam, jako vždy. Víme, že Elden Ring bude pravděpodobně další velmi povedenou a temnou souls hrou a možným přídavkem jedinečného příběhu. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.