Elden Ring: Shadow of the Erdtree – Nové DLC Přinese Nepoznaná Tajemství!

Po dlouhém očekávání byl konečně vydán herní trailer ke hře Elden Ring: Shadow of the Erdtree. Rozšíření vyjde 21. června 2024 a bude k dispozici na PC, konzolích PlayStation a Xbox. Pro ty, kteří ještě nevlastní základní hru, bude k dispozici edice Game of the Year a pro fanoušky sběratelská edice.

Rozšíření přinese hráčům zcela nový příběh ze Země stínů, doplněný o tajemné kobky, nepřátele, zbraně a vybavení. Hráči budou mít možnost prozkoumat neprobádaná území, postavit se hrozivým protivníkům a zažít vzrušení z vítězství. Trailer naznačuje novou postavu jménem Miquella, jejíž příběh a spojení s Haligtree budou odhaleny.

Shadow of the Erdtree slibuje, že hráčům představí nové lokace, postavy a zbroje, které budou moci objevovat, a dodá tak světu Elden Ring hloubku a rozmanitost. Erdtree, významný prvek ve hře, skrývá temná tajemství, která budou mít hráči možnost odhalit. V rozšíření se objeví také noví obří bossové a další nebezpeční nepřátelé, které budou muset hráči překonat.

Trailer naznačuje spojení s Golden Order, což naznačuje možnost nových kouzel a dalšího rozšíření příběhu Elden Ring. Očekává se, že Shadow of the Erdtree přinese nová dobrodružství a odhalí dosud nevyřčená tajemství a nabídne fanouškům důvod, proč se do světa Elden Ring vrátit.

The Land of Shadow, kde se rozšíření odehrává, bude samostatnou mapou, která nebude přímo propojena s Lands Between. Hráči se do této lokace budou teleportovat, přičemž začnou lidskou rukou vystupující z kokonu. Hlavní protagonista, Miquella, se vydá do Země stínů, aby odhalil plány své božské matky Mariky. V rozšíření se objeví spojenci i nepřátelé, včetně významné rudovlasé postavy. Mapa DLC bude podobně velká jako Limgrave ze základní hry a nabídne náročnou hratelnost, ale s dostatkem nástrojů a nepovinných bossů pro hardcore hráče.

Návrat Elden Ringu v DLC: Shadow of the Erdtree slibuje strhující a napínavý zážitek, který rozšíří svět Elden Ringu o nové příběhy, výzvy a tajemství, jež budou moci hráči odhalit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *