Endorfy Viro Plus – Skvělá volba pro kvalitní zvuk a pohodlí za výhodnou cenu!

Dnes se zaměříme na test sluchátek Viro Plus, které nabízejí nejen skvělý zvuk, ale i zajímavou příslušenství. Tyto sluchátka jsme měli možnost otestovat s přiloženou zvukovou kartou, což nám umožnilo porovnat kvalitu zvuku na několika zařízeních.

Balení překvapilo velkým rozsahem co se týče příslušenství. Obsahuje dva kabely různých délek, a to 1,2 metru a 2,9 metru. Delší kabel ocení hráči jenž u hraní stojí nebo ti, kteří po prohře vyskakují ze židlí:) Oba kabely jsou se známým ovládáním hlasitosti, dále se mikrofon může přepnout do módu mute. Balení dále také obsahuje jack rozdvojku pro vstup zvuku a mikrofonu, kdybychom chtěli sluchátka použít i na jiném zařízení. Já osobně nejvíce oceňuji USB zvukovou kartu. V neposlední řadem odnímatelný mikrofon a náhradní kryty sluchadel

Konstrukce sluchátek působí bytelně, v Endorfy použili kov a plast. Sluchátka proto vůbec nepůsobí za svou cenu, ale jako vyšší cenová kategorie. Část headsetu, která nám jej drží na hlavě je navíc dobře polstrovaná, což zajišťuje pohodlí během hraní, poslechu či tvorby hudby. Mohutné náušníky jsou polstrovány pěnou a pohodlně se přizpůsobí tvaru uší. Po dlouhodobém hraní tak nehrozí bolest uší.

Při poslechu hudby jsem byl velmi opravdu překvapen kvalitou. Testovacími písněmi byly Bohemian Rhapsody od Queen, a No One Knows od Queens Of The Stone Age. Všechna tři pásma frekvencí, pro neznalé Basy – Středy – Výšky, zněla autonomně a ve vzájemném souladu. Sluchátka hrají čistě, a jak se často říká, mají křišťálový zvuk.

Jak už jsem zmiňoval, nejvíce mne zaujala zvuková karta. Testem jsem nejdříve sluchátka připojil do mé zvukové karty v PC a poté do USB se zvukovou od Endorfy. Dle mého úsudku mi sluchátka zněli úderněji díky zvukovky z příslušenství. Pokud máte slabší zvukovku, určitě headset připojte do PC s tou od Endorfy.

Mikrofon je další důležitou součástí sluchátek, zejména pokud se hodláme účastnit komunikace během hraní her či telefonování. Naštěstí, i zde si sluchátka vedla velmi dobře. Přátelé mi rozuměli, a i během online hraní s cizinci se nezdál problém. Pokud si uživatel najde vhodnou pozici mikrofonu vzhledem k ústům, bude jeho hlas při komunikaci příjemný a čitelný pro ostatní.

Celkově lze říci, že sluchátka Viro Plus jsou skvělou volbou, pokud hledáte vyvážený zvuk a pohodlí za přijatelnou cenu. Kvalitní konstrukce a bohaté příslušenství dávají těmto sluchátkům velkou výhodu ve srovnání s konkurencí. Navíc, pokud máte zájem o kvalitnější zvukový výstup, můžete připojit přiloženou zvukovou kartu. Sluchátka Viro Plus se tak stávají skvělým společníkem pro hraní her, poslech hudby a sledování filmů, a to za velmi dobrou cenu. Doporučujeme je všem, kteří hledají kvalitní sluchátka bez nutnosti investovat velkou sumu peněz.

9.5/10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *