Escape from tarkov – NOVINKY – MMO fps hardcore hra, na kterou si musíte chvíli počkat

24. 02. 2017 Vojtěch Pastuszek
1 330 zhlédnutí

Slyšeli jste už o této novince, která bude rozhodně konkurence schopná hardcore hrám? Jedná se o MMO fps, ve kterém si budete váš virtuální život střežit tak, jako oko ve své hlavě. Nebo se o to alespoň pokusíte, lidé jsou totiž vynalézaví, trpěliví a počkají si na vás v takových místech, kde byste rozhodně nikoho nečekali. Jak se ale říká: pod lampou je největší světlo.

Jednou jste kořist, jednou lovec, tak to bohužel je. Jediná věc je ale zavádějící. Jedná se o bugy, které má hra doopravdy nespočet. Jenže je zde jedna věc, čím se nezávislí vývojáři chrání. První věc je ta, že nic nechtějí uspěchat, což velmi chválíme, tudíž se doposud jedná o Alphu, přesněji uzavřenou alphu. Ta znamená, že se do hry nedostanete jen tak, že si na internetu stáhnete hru a hrajete. Ani když si hru předplatíte, nemáte 100% šanci, že si ji vyzkoušíte. Výhodu mají samozřejmě novináři, kteří dostanou i bonus ve formě lepších vylepšení na zbraň, aby mohli potencionálním budoucím hráčům ukázat, co vše je hra schopná nabídnou. Jinak se musíte doslova modlit, abyste kód do hry dostali. Pokud si ale koupíte 1 ze 4 dražších verzí, tak máte větší procentuální šanci, než ostatní, stejně to ale není 100%. Zde jde vidět, že si vývojáři nechtějí nechat nic uniknout a „hrají“ na jistotu.

Jediná věc, co se ze hry ví, je, že jsou doposud k mání 3 mapy, které po nějaké době začnou malinko nudit. Další věcí je zvuk. Ten je zde famózní, nikdy nevíte, odkud jste byli zasaženi, odkud po vás střílí, kde je přestřelka atd. Sebemenší rychlý pohyb může vést k náhlé smrti. Vaší smrti. Zmínku musím dát také o granátech flashbang. Ty totiž po výbuchu za rohem neoslní pištícím zvukem pouze nepřítele, ale také vás, tudíž si velmi dobře rozmyslíte, kdy jej použijete. Jedna z hardcore věcí je ta, že pokud umřete, vše ztrácíte, výbavu, jídlo a pití, které je potřeba na doplnění stavu vaší postavy, nebo všelijaké náboje.

Přežít nebude jednoduché, vyčkat ale na plnou verzi bude zřejmě horší. Pevně doufáme, že své dílo dokončí a neodfláknou jej.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0