eSuba – NOVINKY – Chcete se stát hvězdou?

Hrajete League of Legends? Máte pocit, že to můžete posunout dál než jenom hrát doma ve volném čase? Tak to máme právě pro vás dobrou zprávu, eSuba hledá nové profesionální hráče Legue of Legends!

Gamingová organizace eSuba je jednou z nejznámějších v česku. Můžeme jí vidět téměř na každé herní akci a často si její hráči sahají na nablýskané poháry rozličných turnajů. Ať už se jedná o League of Legends, CS:GO, Hearthstone, WoT nebo FIFA, všude můžeme vidět hráče v ikonickém modrém dresu.

V současnosti se dostáváme období, kdy se profesionální gaming stává seriozním sportem a podporu v tomto hledisku můžeme vidět u mnohých firem. Příkladem může být vysílání esport zápasů na televizi Prima, založení České Asociace Esportu a další. Organizace eSuba tak jde stejným směrem. S podporou firmy Vodafone tak chtějí založit nový tým profesionálních hráčů League of Legends s názvem eSuba Vodafone Academy.

„Výchova mladých talentů je jedním ze základních kamenů každého sportu. Naším dlouhodobým cílem je přispívat k rozvoji lokálního gamingu a jsme proto potěšeni, že se Vodafone rozhodl podpořit náš projekt eSuba Academy. Máme nyní možnost ukázat všem mladým hráčům, že jejich vysněným Future Jobem může být i profesionální gaming,” okomentoval nově vzniklý projekt majitel eSuby Ladislav Dyntar.

Celý projekt spadá po kampaň #jetovtobě, s kterou přišel Vodafone nedávno a cílí právě na mladé talenty v rozličných oborech.

Výběr hráčů bude probíhat v online kvalifikačních turnajích a registrace jsou stále otevřené. Více informací  a podrobná pravidla naleznete na https://esubaacademy.cz/. O dohled nad výběrem hráčů se postará ambasador eSuby Tomáš Kněžínek, který patří k lídrům současného League of Legends týmu. Tato ojedinělá příležitost tak otevírá dveře mnohým mladým hráčů a  eSuba má rozhodně potenciál pozvednout esport na další úroveň a vytrénovat nové české esport hvězdy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.