Euro Truck Simulator 2 nás nově zaveze k Černému moři – NOVINKY

Kdo by si myslel, že hra Euro Truck Simulator 2 je již na svém konci a její fanouškovská základna se již rozpadá, byl by na omylu. Domácí studio SCS Software totiž i přes úspěch American Truck Simulator sype další updaty a DLC do Euro Truck Simulator 2. Evropa už je obšancovaná téměř celá, chybí snad jen jihovýchodní část evropského kontinentu, který nyní vývojáři přináší v novém datadisku jménem Road to the Black Sea. Kam se tedy všude s novým DLC podíváme a co zažijeme?

Mezi tři nové státy patří Rumunsko, Bulharsko a evropská část Turecka. Cesty toulavý tak ožijí subtropickými lesy plnými oliv a citrónů, pobřežními vesničkami, exotickými úpatími, dostaneme se ale i do metropolí a velkých měst ve třech nových státech. Podle výrobců nebude chybět ani notoricky známá horská rumunská silnice Transfăgărășan v Transylvánii, která svým tvarem klikatice rozhodně pocuchá nervy nejednomu řidičovi tahače i s nákladem (raději si ani nepředstavujeme, jak s tahačem padáme směrem dolů po této klikáte silnici). Těšit se můžeme na hromadu zajímavých zásilek od těch největších po ty nejdražší.

Hra vychází ještě letos, přesné datum však nemáme, a opět bohužel jen na PC; pro konzolové hráče SCS Software zřejmě nemá pochopení. Nabízí se však otázka, kam nás vývojáři zavedou příště. V osudí je již zmíněný Balkánský poloostrov, tedy státy jako je Chorvatsko, Bosna, Černá Hora nebo Slovinsko. Na to si však musíme ještě počkat. Poslední velký update před Černým mořem bylo Pobaltí, které zase nabídlo trochu jinou atmosféru východu Evropy, spíše směřující ke Skandinávii. U Černého moře si užijeme zase trochu té slovansko-rumunsko-orientální kultury, a na to se moc těšíme!

Kam byste se s Euro Truck Simulator chtěli podívat vy? Napište nám to do komentáře!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *