Euro Truck Simulator 2 zamíří do Pobaltí, Ruska a Finska – NOVINKY

28. 11. 2018 Jakub Fišer
2 268 zhlédnutí

Hra od českých vývojářů z SCS Software jménem Euro Truck Simulator je titul z roku 2012, ale díky tomu, jak se vývojáři o hru starají, žije až do dnešních dní. Díky datadiskům byla rozšířena o jižní Evropu, Velkou Británii a nově i Pobaltí. S novým DLC jménem Beyond the Baltic Sea se totiž budete moci projet do Lotyšska, Estonska nebo Litvy a také do části Ruska a Finska. Celý svět kamioňáků v Euro Truck Simulator 2 se tak pořádně rozšířil.

Do Euro Truck Simulator tak přibude již pět nových států a až 24 nových měst, mezi nimi hlavní a velká města pobaltských států, ale například i ruská metropole Petrohrad. Celkově update přidává až 13 tisíc kilometrů silnic a dálnic a také plno nových úprav pro vaše tahače. Logicky do hry přibude i mnoho nových firem, pro které můžete do pobaltských států dovážet produkty a zásilky.

To, na čem ale vývojáři zapracovali hlavně, je příroda a autentická atmosféra severovýchodní Evropy. Jak jsme se již přesvědčili, tvorba prostředí, měst, periferií a silnic je pro vývojáře z SCS Software přímo lahůdka a vždy si na tom dávají záležet. Autentická je tak architektura měst, domečky u cest a hlavně oblast u baltského moře, kde najdeme pro tuto oblast signifikantní přístavy a domy u pobřeží. Velký důraz je kladen i na infrastrukturu, tedy tramvaje ve městech a také hlavně třeba kolemjedoucí auta, která jak známo vypadají na východě Evropy jinak než na západě.

SCS Software nám opět dokázali, že vytvořit ukázkový východ Evropy oni zkrátka umí. Bude zajímavé sledovat, kam se Euro Truck Simulator 2 bude dál posouvat. Očekáván je například zbytek balkánského poloostrova, a například různé teorie hovoří a spojení American Truck Simulator a Euro Truck Simulator 2. Ať už to dopadne tak či onak, rozhodně bude zajímavé sledovat, kam se bude titul vyvíjet.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0