Evil West – Perfektní střílečka na dlouhé zimní večery!

Akční střílečka z pohledu třetí osoby Evil West, ve které se postavíte krev sajícím, maso trhajícím odpornostem. Hlavním dějištěm nemůže být jinak než Amerika, protože jak je známo, tam se odehrávají všechny bitvy o osud lidstva a aby bylo všechno stylové, přesuneme se rovnou na Divoký západ nebo minimálně něco tomu podobného.

  • Datum vydání: 22. listopadu 2022
  • Vývojář: Flying Wild Hog
  • Platformy: Microsoft Windows, Xbox One a Series X/S, PlayStation 4 a 5

Evil West už od svého oznámení působil jako jeden z velkých hráčů. A není se moc čemu divit, když vezmeme v úvahu, že přichází od studia za Shadow Warriorem a Trek to Yomi. Do vydání se moc nezměnilo, snad jenom stoupla očekávání a dneska je ten den.

Den, kdy se v kůži jednoho z nejlepších lovců upírů a podobné havěti Jessieho Rentiera vydáte na Divoký západ. A k tomu pokusu o zachránění celého lidstva, něco se právě tady rozhodlo, že se svými zplozenci převezme vládu a hádejte, kdo to musí zastavit.

Prvním krokem k úspěchu je v tomhle případě ozbrojit se. A nemyslím tím vybrat si hlavní zbraň a strčit kolík za opasek. Tady se to spíš podobá tomu, že vezmete celou zbrojnici a hodíte si ji do inventáře. Hra chce, aby střídali zbraně na dálku i na blízko, střelné i chladné. A když už fakt nevíte co dál, můžete zužitkovat Jessieho mechanickou rukavici.

Co se herního světa týká, není to žádný open world, kde byste hodiny bloudili mezi vedlejšími úkoly. Všechno je tady dost přímočaré, ale v cestě vám stojí nepřátel, že je vám to v podstatě jedno. Všech šestnáct misí by mělo vydržet na asi 10 až 15 hodin zábavy. Během kterých se vylevlíte, zabijete, co vám přijde pod ruku a ani na chvíli nezpomalíte.

Evil West je taková odbočka ke starším hrám. Nesnaží se přilákat hráče na nejlepší příběh a největší svět. Prostě vám dá do ruky zbraň, do baťůžku munici a bavte se. Jestli čekáte nějaký masterpiece mohli byste být zklamaní, naproti tomu jestli si chcete zastřílet a je vám jedno proč to děláte, budete se královsky bavit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *