Exomecha – NOVINKY – Free-to-Play FPS s obřími roboty!

Exomecha je akční FPS s obrovskými roboty, kterou studio TwistedRed připravuje exkluzivně na konzole Xbox Series X/S a Xbox One. A kromě toho, že už v prvním představeném traileru vypadá luxusně bude úplně zdarma.

  • Plánované datum vydání: srpen 2021
  • Vývojář: Twisted Red
  • Platformy: Xbox One, Xbox Series X/S, Micorosft Windows

Exomecha na první pohled vypadá jako chaotická, nedotažená hříčka, při jejímž vývoji si vývojáři obzvláště oblíbili texturu chromu. Ve skutečnosti jde o kompetitivní střílečku na planetě, kde se vede zuřivý boj o suroviny.

Protože jde v základu o FPS, základem bude mapa, na které hráči bojují mezi sebou s puškou v ruce a pochromovaným vozidlem nebo vrtulníkem hned za nimi. Kromě toho ale bude ve hře i battle-royale a mód zaměřený na plnění úkolů. Každý hráč bude mít vlastního mecha, který je spíš na boj zblízka, protože bude mít meč velikosti budovy. A jako taková třešinka na dortu je do hry přidaný obrovský mechanický drak, který útočí na všechny a pokud si na to hráči troufnou, můžou ho sesadit z oblohy za speciální odměnu.

Nechybí customizace a hráči si budou moci svého mecha dovést k dokonalosti, kromě load-outu, budou moci změnit i některé aktivní a pasivní dovednosti. Stejně tomu bude u vozidel, přáli byste si obratnou helikoptéru, která vám na poslední chvíli zachrání zadek nebo byste radši řídili sice pomalý, ale silný tank? Vývojáři vám nabízí možnost přizpůsobit si hru vlastnímu stylu hraní.

Všechny bitvy v Exomecha by se měli odehrávat na planetě Omecha, která bude mít při spuštění serveru vlastní faunu a floru, prostředí ale bude postupně měnit. Vypadá to tak, že ve hře budou i nějaké frakce a podle toho, která bude získávat převahu, se bude měnit i herní svět.

Exomecha vypadá jako skvělá hra, kterou si zahrajete v podstatě v kýmkoliv s účtem od Microsoftu a nebude vás to stát ani korunu. U free-to-play her jsou vždycky obrovským otazníkem microtransakce, ale do srpna se asi nedozvíme jak to s nimi v Exomecha bude.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *