Fall Guys: Ultimate Knouckout – NOVINKY – Král Battle Royale!

Fornite a PUBG možná zpopularizovali žánr Battle Royale, ale teprve nová hra Fall Guys: Ultimate Knockout dělá z pokusů o přežití mezi 60 hráči pořádnou zábavu. Na první pohled jde o nevinnou hru plnou výrazných barev a šílených kostýmů, která se nesnaží ohromit hráče složitými mechanikami. A přesně proto je tak oblíbená.

  • Datum vydání: 4. srpna 2020
  • Vývojář: Mediatonic
  • Platformy: Microsoft Windows, PlayStation 4

Fall Guys: Ultimate Knockout je Battle Royale hra pro 60 hráčů s jediných cílem, získat tu nablýskanou korunu. Ještě předtím, než se dostanete do hry, musíte si vytvořit vlastní postavičku. Čím barevnější a šílenější kostým si vyberete tím líp, a vybírat můžete z opravdu široké palety. Chcete být baletka, pirát, kosmonaut, dinosaurus, klaun nebo kombinace několika zmíněných… Prostě cokoliv, na co si vzpomenete.

Každé herní kolo má maximálně 15 minut a hraje se 3-5 kol, dokud někdo nezíská korunu. Ve hře se točí 24 různých levelů a každý je v něčem jedinečný. Některé levely jsou lepší a zábavnější, ale díky střídání se prostě pořád dobře bavíte. A díky super jednoduchému ovládání nemusíte nad ničím dlouho přemýšlet, vaše postavička umí běhat, skákat, sklouznout se a občas něco chytit. A to je všechno, co potřebujete.

Hra zatím nemá žádné offline mapy, na kterých byste si mohli vyzkoušet ovládání nebo se zlepšit v nějaké minihře. Hra taky nemá možnost založení lokálního co-opu, ale můžete hrát s kamarády. a to je asi nejlepší část hry. Taky co je lepšího než sledovat utrpení svých kamarádů, zatímco je drtí obří banán.

Fall Guys je skvělá hra úplně pro všechny, a to je na ní nejlepší. Je totiž úplně jedno, jestli máte na Steamu stovky her nebo hrajete na půjčeném notebooku, jestli je vám deset na čtyřicet a jestli vás Battle Royale baví nebo ne. Fall Guys má něco pro všechny, při hraní se královsky pobavíte a čím víc přátel k hraní přemluvíte, tím lepší zážitek vás čeká.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *