Fallout 76 – NOVINKY – Nové postapokalyptické RPG. A navíc online?

Americké vývojářské studio Bethesda, které stojí za velkými AAA tituly jako například The Elder Scrolls V: Skyrim či Fallout 4 si nedává nikdy volno. Pokud pamětníci posledních dejme tomu pěti ročníků herní konference E3 zavzpomínají, vždycky se dostaneme k tomu, že tiskovka, kterou pořádala právě Bethesda, vždycky stála za to. Mezi hráči Bethesda funguje jako vývojář, který mluví se svými hráči jasně a na rovinu, nepřibarvuje a mnohdy se Bethesda ani nebojí vydat hru ihned po tom, co ji představí na E3. V těchto dnech, jen týden před E3 2018, Bethesda vypouští teaser a upozornění na svůj nový projekt, novou postapokalyptickou hru. Přivítejte Fallout 76!

Titul samozřejmě bude podobný všem ostatním Falloutům, avšak bude něčím odlišným. Podle osvědčených zdrojů má jít o klasické RPG po vzoru Falloutu 4, ale v multiplayeru. Jinými a dosti trefnými slovy, čím je pro Skyrim onlajnové The Elder Scrolls Online, tím by měl být pro Fallout 4 nový Fallou 76. Příběh se pravděpodobně bude točit kolem roku 2076, což je v alternativní budoucnosti rok, na které navazuje letopočet 2077, který podle reálií světa Falloutu rozpoutal velkou atomovou válku. Číslovka 76 může také upomínat na mysteriózní Vault 76, který byl bájnou zahradou Eden pro přeživší a byl k vidění ve Falloutu 3.

Na nový projekt ze světa Falloutu láka teaser trailer, ve kterém vidíme vcelku obvyklou alternativní budoucnost Falloutu 4, ale ještě před tím, než byl celý svět rozmetán na kusy a po světě se proháněli jen mutanti anebo chudáci bez výzbroje. Na červnovou konferenci E3 láká také slogan Please Stand By, který nás provází celým bezmála dvouminutovým trailerem. Bohužel, žádné další informace, které by nevyplývaly z teaseru nemáme a na představení titulu si tak budeme muset počkat až do 10. června, kdy nás svou přítomností na pódiu potěší vývojáři z Bethesdy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *