Fallout 76 – NOVINKY – Nový začátek pro celou hru?

O Falloutu 76 se toho od vydání hodně napsalo a hlavně se hodně změnilo. Hodně hráčů nad hrou zlomilo z různých důvodů hůl a nemůžeme se jim divit. Nicméně vývojáři se snažit nepřestali a pokouší se hře vdechnout nový život, tentokrát pomocí DLC, která věřte tomu nebo ne, budou zdarma.

Datum vydání: 14. listopadu 2018
• Vývojář: Bethesda Game Studios
• Platformy: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One

Fallout 76 je hra, která má hráče bavit několik let. Proto je myslím jasné, že do ní bude přibývat herní obsah. Taky kdo by si několik let vystačil s jednou mapou a jednou sadou úkolů? Přesně proto jsou naplánována pro hru DLC a hráči za ně nemusí utratit ani korunu. Náklady totiž pokryjí zisky z mikrotransakcí.

Co nás tedy čeká? V průběhu roku se dočkáme tři rozšíření. Na jaře se objeví „Wild Appalachia“, v létě nás zchladí „Nuclear Winter“ a ke konci roku dostaneme „Wastelanders“. Každé z DLC přinese nové úkoly, odměny, zbraně, herní mody a třeba se dočkáme i nějakého NPC.

Wild Appalachia

Na začátku března se ve Falloutu objeví mystické bytosti a během nových questů se vám pokusí znepříjemnit život jak jen to půjde. Součástí tohoto rozšířeni budou speciální eventy. Budete sbírat nové recepty, destilovat a dočkáme se přehlídky Fasnacht (těžko říct, co to bude)

Nuclear Winter

Další eventy přinese rozšíření Nuclear Winter. To přinese kromě obsahu i nový způsob hraní. A pro opravdu zapálené hráče (nad level 50) přibyde možnost stát se legendárním. Díky čemuž si bude moci resetovat talenty a vybrat si místo nich lepší.

Wastelanders

Nejambicióznější update do Fallout 76 se nám představí tento podzim. Dostaneme novou dějovou linku, nové frakce, vybavení a eventy.

Co všechno do Falloutu v novém roce přibyde a jestli to bude fungovat je otázka. Musím ale ocenit snahu Bethesdy. I přes všechny problémy Fallout 76 není špatná hra. Jenom se mu musí trochu pomoct.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *