Fallout – Bethesda naděluje vybavení ze seriálového Vaultu 33!

Bethesda slaví vydání aktualizace pro Fallout 4 pro aktuální generaci tím, že uživatelům PlayStation, Xboxu a PC nabízí až do 19. dubna bezplatný přístup ke hře Fallout 76. Členové služby Amazon Prime mohou navíc získat verzi Fallout 76 pro Xbox nebo PC trvale zdarma. Kromě toho je Fallout 76 na všech platformách výrazně zlevněn, a to až o 80 %. Do hry bylo také přidáno vybavení s motivem Vaultu 33, včetně jumpsuitu zdarma a speciální sady pro přežití pro členy Game Pass Ultimate.

Členové Fallout 1st mohou až do 9. května získat West Coast Duster a klobouk, díky kterým se jejich Vault Dweller promění v Ghoula. Celá série Fallout je k dispozici na Prime Video, přičemž nový seriál Prime Video založený na této sérii se odehrává v Los Angeles 200 let po jaderné apokalypse. Seriál sleduje Lucy, která se vydává z Vaultu 33 hledat svého otce a mezitím prozkoumává postapokalyptický svět.

Hra Fallout Shelter pro iOS a Android se také dočkala aktualizace inspirované seriálem od Amazonu, která představuje šest nových postav, včetně Lucy a Ghoula, a novou úkolovou linii s osmi misemi. Do hry byly začleněny také nové lokace, zbraně a oblečení ze seriálu.

Zatímco aktualizace pro Fallout Shelter se týká konkrétně verzí pro iOS a Android, není jasné, zda bude nový obsah k dispozici i pro verze pro Windows a konzole. Začlenění nových postav a tematických předmětů ze série dodává hře nový a vzrušující prvek.

Oslava Falloutu od Bethesdy zahrnuje volný přístup do Falloutu 76, slevy na hru a nový obsah pro Fallout Shelter inspirovaný sérií Amazon. Hráči se mohou ponořit do postapokalyptického světa a zažít vzrušení z přežití v Pustině.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *