Fallout London – Koněčně se dočkáme! Vydaní již brzy!

Fallout London je jednou z nejambicióznějších modifikací pro Fallout 4, přinášející přenos amerického Falloutu do britského prostředí. Tento mod, zasazený do postapokalyptického Londýna, nabízí zcela nový příběh a řadu unikátních misí, které hráčům umožní prozkoumat 15 čtvrtí města v roce 2237. Vývojáři z týmu FOLON na projektu pracují již od roku 2019, a přestože byl mod několikrát odložen, konečně se blíží k vydání.

Kvůli aktualizaci „next gen“ Fallout 4, která narušila vývojový plán, se datum vydání muselo posunout. Vedoucí projektu Dean Carter vyjádřil frustraci z nedostatečné komunikace s Bethesdou, která k problémům přispěla. Nicméně, tým je nyní v poslední fázi příprav a čeká na finální schválení od platformy GOG.

Podle oficiálního Twitteru a Discord serveru Fallout London je modifikace téměř hotová. „Čekáme jen na finální zelenou,“ uvádí oznámení. Spolupráce s GOG zajistí, že mod bude plně funkční na všech podporovaných zařízeních, a připraví se také instalátor s „downgraderem“, který ochrání mod před budoucími aktualizacemi.

„Poslali jsme několik verzí modifikace na GOG k testování kvality a čekáme na zelenou. Jakmile bude dokončen proces dvojité kontroly, zda Fallout London a jeho instalátor fungují na všech podporovaných počítačích, měli bychom být připraveni k vydání,“

Fallout London přinese hráčům nový svět plný ikonických míst jako Big Ben a zničeného London Eye. Boj o kontrolu nad postnukleárním Londýnem svede sedm nových frakcí. Mod nebude dostupný na platformě Nexus kvůli své velikosti, která činí přibližně 35 GB.

Těšíme se na vydání této modifikace a budeme vás informovat o všech důležitých novinkách, které tento ambiciózní projekt s blížícím se datem vydání přinese.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *