Fallout: New California – NOVINKY – Mod, který vydá za celou hru!

O videoherní sérii Fallout se momentálně diskutuje napříč internetem. Většina z těchto diskuzí je zasvěcena Falloutu 76, připravované multiplayerové procházce zničeným světem. Ale ještě předtím, než svoláte partu a začnete páchat zlo ve Virginii, se můžete sami vypravit do Californie. Dostanete se tam díky modu Fallout: New California.

  • Datum vydání: 23. října 2018
  • Vývojář: Radian-Helix Media

Fallout: New California je mod na původní Fallout: New Vegas, a i když nejde o originální hru, svojí velikostí dosahuje na titul nového dílu z této herní série. Nejen, že se dočkáme nových postav, zbraní a lokací, ale představí se nám i hodně zajímavý příběh. Děj nás zavede do roku 2260, tedy dvacet let před události z New Vegas. Ve Vaultu 18 vrcholí napětí a boj o moc se blíží ke svému vrcholu. Hledá se nový hrdina, který by se alespoň pokusil zavést pořádek do světa spáleného na prach. A tím hrdinou budete vy.

Že je Fallout: New California víc nová hra než jenom mod, dokazuje několik věcí. Podle stylu hraní nás čeká 10-30 hodin zábavy, 48 questů a jeden z 13 konců. Pro pohodlí hráčů byly všechny dialogy předabovány. A pokud by vás zajímalo, jak se změnila mapa oproti New Vegas, mrkněte na obrázek.

Nesmíme zapomenout na tříčlenný tým, který za celou hrou stojí a pracoval na ní dlouhých sedm let. S podporou fanoušků se od malého rozšíření dostali až k vydání nového příběhu, pro v podstatě mrtvou hru. Velkou část fanoušků série tak přivedli zpět k singleplayeru, i když se Bethesda právě teď snaží o opak.

Jejich práce ale ještě neskončila. I když si Fallout: New California už teď můžete zahrát (ke stažení na moddb.com), najde se na spousta lidí, kterým mod prostě nefunguje. New California je zatím v betě, ale tak nějak se čekalo, že půjde alespoň nainstalovat. Vývojáři vydávají patche, které by měli mod opravovat (momentálně je venku verze 2.0.2), ale zdá se, že to ještě nějakou dobu potrvá, než si zahrají všichni. Každopádně je Fallout: New California hra, ze které by fanoušci neměli spouštět oči.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *