Fallout: New Vegas – Nyní zdarma na Epic Store!

Výprodej na Epic Games Store pokračuje úspěšně, a tak mám pro vás další skvělou zprávu. Momentálně je možné získat zdarma opravdovou herní bombu. Jedná se o kultovní Fallout: New Vegas od studia Obsidian Entertainment, který vyšel už v roce 2010. Tuto hru je možné přidat do své herní knihovny od včerejšího podvečera do 1. června 17:00. Poté bude nahrazena novým záhadným titulem. A nejlepší zprávou je, že aktivací získáte hru v Ultimate edici s veškerým placeným dodatečným obsahem, který si rozhodně stojí za to. Zejména DLC s názvem Old World Blues slibuje úžasný zážitek, kdy si mohu dokonce popovídat s toasterem a dalšími svéráznými postavami.

Na Epic Games Store je Fallout: New Vegas – Ultimate Edition vybaven podporou 75 achievementů, ačkoli českou lokalizaci ve formě titulků bohužel neuvádí. Nicméně na Steamu a GOG.com je oficiální česká lokalizace dostupná. I bez češtiny je New Vegas neodolatelnou nabídkou pro fanoušky RPG žánru, postapokalyptických příběhů, skvělého humoru a brilantně napsaných dialogů.

Ve hře najdete vše, co dělá značku Fallout tak jedinečnou, a navíc je zde obrovské množství skvělých modifikací. Většina chyb a technických problémů, které původně trápily hru v roce 2010, již byla odstraněna. Přesto však stále jde o hru poháněnou enginem od Bethesda Game Studios, který byl vylepšen pro chystanou hru Starfield. Je tedy pravděpodobné, že se tu a tam setkáte s nějakými chybami, ale to neubírá na celkovém skvělém zážitku. Hlavně se připravte na létající cazadory, nepřátelské postavy, které budete nenávidět víc než vyplňování daňového přiznání. New Vegas je opravdu úžasnou hrou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *