Fallout seriál – Autentické kulisy Wastelandu!

Na nejnovějších obrázcích, jenž unikly na internet, z produkční fáze seriálu Fallout, který se nyní natáčí, můžeme shlédnout, na seriálový rozpočet, poměrně autentické zákulisí, připomínající opuštěné zařízení společnosti Vault-Tec. Po zchátralém a pustém prostředí jsou roztroušena zrezivělá vozidla a uprostřed toho všeho stojí herec – jehož roli zatím neznáme, ale pravděpodobně se jedná o Raidera.

Fanoušci této legendární postapokalyptické série nestrpělivě očekávají televizní adaptaci svého milovaného universa. Už od roku 2020, kdy bylo oznámeno, že společnost Amazon spolupracuje na projektu s produkční firmou Kilter Films, unikly ven jen malé podrobností. Známe pouze jména herců, z niž některá jsou dosti zvučná a seriál má potenciál zaujmout širší veřejnost. Namátkou např. Walton Goggins (Nespoutaný Django, Osm hrozných) a Ella Purnell (Arcane, Armáda mrtvých). Režisérem i scénaristou seriálu je Jonathan Nolan, bratr známějšího Christophera Nolana (Oppenheimer, The Dark Knight).

Nicméně, v poslední době se informace začaly objevovat častěji. Byl zveřejněn téměř kompletní seznam herců, kteří se podílí na natáčení, koluje množství fotografií z interiéru kulis, kostýmy a rekvizity byly představeny a některé části příběhu se začaly prolínat ven. Na nejnovějších obrázcích vidíme, jak na plátno ožívá legendární prostředí Vault-Tec, kde na podlaze opuštěného prostoru dominuje ikonické bílé logo. Tato jediná ukázka nám sice neprozrazuje mnoho, ale pro fanoušky to stačí k rozpoutání vlny vzrušení.

Vzhledem k oblibě herní série Fallout a nadšení fanoušků je jisté, že očekávání jsou vysoká. Doufejme, že tvůrci dokáží zachytit atmosféru a ducha hry tak, aby nový seriál oslovil jak fanoušky série, tak i nové diváky, kteří do této postapokalyptické a dobrodružné země teprve vkročí. Nyní zůstáváme v očekávání dalších novinek a snadné premiéry, která nás všechny naláká do světa, kde lidská odvaha a přežití jdou ruku v ruce.

Pokud vše půjde podle plánu, měl by seriál Fallout mít exkluzivní premiéru na platformě Prime Video v první polovině roku 2024, ale zatím nebylo nic oficiálně potvrzeno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *