Fallout – Seriál od Amazonu dostal datum premiéry!

Oznámení data premiéry očekávané série Fallout vyvolalo mezi fanoušky vzrušení. Seriál, který vznikl ve spolupráci společností Amazon, Kilter Films a Bethesda Softworks, bude k dispozici na streamovací službě Amazon Prime Video 12. dubna 2024. Datum premiéry bylo odhaleno prostřednictvím krátkého videa zveřejněného na sociálních sítích, které napodobuje rozhraní ikonického kapesního zařízení Pip-Boy z herní série.

X

Stojí za zmínku, že 23. října, který je známý jako “ Fallout Day“, bylo toto oznámení učiněno, protože označuje herní datum začátku Velké války, která vedla ke vzniku postapokalyptického světa ve hrách Fallout. Seriál bude hranou adaptací populární RPG série společnosti Bethesda a bude se odehrávat v budoucí verzi Los Angeles. V seriálu se objeví významní herci, jako jsou Ella Purnell, Walton Goggins, Aaron Moten, Moisés Arias, Kyle MacLachlan a Sarita Choudhury. Výkonný producent her Todd Howard bude v seriálu působit také jako výkonný producent.

Fotografie z placu

Obliba adaptací videoher je na vzestupu, jak je vidět na úspěchu filmů The Last of Us od HBO a The Super Mario Bros Movie. Ačkoli v srpnu uniklý trailer poskytl letmý pohled na seriál, který zahrnoval záběry vstupu do trezoru a postavy v silovém brnění, fanoušci netrpělivě čekají na plnohodnotný trailer, aby získali více informací o tom, co od seriálu očekávat. Očekává se, že seriál Fallout rozšíří nabídku streamovací služby Prime Video společnosti Amazon a přiláká velké publikum jak fanoušků herní série, tak i běžných diváků se zájmem o postapokalyptické příběhy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *