Fallout – Seriál vyjde o den dříve! Recenze jsou pozitivní!

Televizní seriál Fallout, adaptace populární videoherní série, bude uveden dříve než se původně plánovalo. Všech osm epizod seriálu bude k dispozici na streamovací platformě Prime Video již 10. dubna v 18:00 pacifického času, tedy 11. dubna ve 3:00 času evropského. Tato informace byla oznámena hvězdou seriálu, Walfonem Gogginsem, prostřednictvím speciálního videa pro fanoušky.

Seriál Fallout je zasazen do prostředí postapokalyptického světa, 219 let po jaderné válce. Hlavní hrdinka Lucy se vydává na cestu na povrch, poté co je její otec unesen. Zde se setkává s mladým vojákem Maximem z frakce Brotherhood of Steel a Ghoulem, který přinese do seriálu westernové prvky. Seriál byl vytvořen dvojicí tvůrců Lisa Joy a Jonathan Nolan, kteří jsou také výkonnými producenty, spolu s Geneva Robertson-Dworet a Grahamem Wagnerem. V seriálu se objeví také herecké osobnosti jako Kyle MacLachlan, Chris Parnell, Matt Berry a Sarita Choudhury.

První recenze hodnotí seriál naprůměrem. Namátkou magazín Variety ohodnotil seriál „Fallout“ jako průlomový a vizuálně poutavý počin, který předefinuje žánr postapokalyptických příběhů. Redakce ocenila odvážné rozhodnutí Lisy Joy a Jonathana Nolana v příběhových volbách a zdůraznila detailní tvorbu světa, poutavé postavy a úchvatné vizuální provedení seriálu. Variety chválí herecké výkony, zejména Ella Purnell a Aarona Motena, jejichž chemie táhne příběh kupředu.

Fallout je jednou z nejočekávanějších televizních událostí letošního roku a režíroval ji Jonathan Nolan, který je také spolu s Lisou Joy výkonným producentem seriálu. Geneva Robertson-Dworet a Graham Wagner jsou také členy produkčního týmu a spolupracují na scénáři seriálu. Celkově se jedná o ambiciózní adaptaci populární videoherní série, a trailer naznačuje, že tvůrci seriózně přistupovali k vytvoření autentického a věrného zobrazení herního světa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *