Fallout: The Frontier – NOVINKY – Z města hříchu do města růží

Fallout: The Frontier je nový mod, který rozšiřuje Fallout: New Vegas. Na modu se pracovalo několik let a teď je konečně hotový. The Frontier přidává do hry úplně novou mapu, tři hlavní dějové linky, přes 60 vedlejšáků a nové zbraně, brnění a další předměty.

The Frontier se během svého vývoje rozrostl z nového modu na úplně novou hru. Zkušení modeři a fanoušci Falloutu pracovali na modu víc než sedm let a novým hráčům nebo stálým fanouškům série nabízí hru s novým příběhem, ale i vylepšenými herními mechanikami.

Mod se odehrává ve stejné době jako Fallout: New Vegas, ale příběh se přesouvá do zasněženého Portlandu. Oregon je uprostřed války mezi třemi frakcemi – The New California Republic, Northern Legion a Crusaders of Steel. Každá frakce má vlastní dějovou linku a na dohrání té nejdelší budete potřebovat 35 hodin.

 Kromě hlavních příběhových linek je hra plná vedlejších questů. Jestli vás baví ve hrách řídit, The Frontier nabízí revoluční systém řízení vozidel. A aby se vyrovnali síly umí řídit i NPC postavy a hlavně nepřátelé.

Samozřejmostí v tak velkém modu jsou nové zbraně.  Přibude 150 nových zbraní s vlastním ozvučením a efekty, vylepšená je i balistika zbraní a hit boxy. Takže je těžší dát například head shot, ale když se trefíte, bude to stát za to.

Počasí v Protlandu není zrovna na grilovačku, déšť a sníh střídá mlha. Oregon je vymodelovaný podle skutečného státu, takže jsou ve hře i významná místa a památky. Když je v mlze najdete, můžete je klidně prozkoumat. Když už jsme u procházení mapy, ve hře jsou skryté úkoly a postavy, které nejsou zobrazeny na mapě, jestli potkáte poutníka na cestě, zkuste s ním promluvit, než vystřelíte.

The Frontier je ke stažení na Nexusmods a ke spuštění potřebujete mít kopii základní hry Fallout: New Vegas. Na stránce modu je návod k instalaci i další mody, které hra potřebuje a které nepodporuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *