Fallout – Todd Howard naznačil budoucnost série!

Todd Howard z Bethesda Game Studios nedávno v rozhovoru pro Variety hovořil o budoucnosti série Fallout. Howard sice potvrdil plány na budoucí hry, ale zdůraznil, že „ momentálně není o čem mluvit“.

How to Get Infinite Rank in Fallout 76

Howardovy poznámky zazněly během širšího rozhovoru o nedávném nárůstu popularity Falloutu 76, mimo jiné díky úspěšnému debutu televizního pořadu Fallout na Amazon Prime. Od uvedení seriálu zaznamenal Fallout 76 výrazný nárůst hráčů, dosáhl celkového počtu 20 milionů hráčů a stanovil nové rekordy v počtu denně aktivních uživatelů.

Howard při úvahách o čase, který si tituly Bethesdy vyžádaly, poznamenal: „U televizního pořadu mám pocit, že nám to trvalo 15 let od chvíle, kdy jsem o něm začal mluvit – ale bylo to pět let od chvíle, kdy jsme s Jonathanem Nolanem poprvé mluvili. A hrám to trvá dobrých pět let. Takže máme v plánu budoucí hry z této série a teď není o čem mluvit, ale vždycky plánujeme.“

Vzhledem k tomu, že se Bethesda v současnosti soustředí na The Elder Scrolls 6 a nedávno vydaný Starfield, je jakákoli nová hra ze série Fallout pravděpodobně vzdálená několik let. Vývojář Bethesdy Emil Pagliarulo se již dříve zmínil, že tvorba velkého obsahu vyžaduje čas, což naznačuje, že Fallout 5 by mohl dorazit až po roce 2030.

Televizní adaptace Falloutu zaznamenala triumf, když během prvních dvou týdnů přilákala 65 milionů diváků a stala se druhým nejsledovanějším titulem Amazonu. Úspěch pořadu vedl k natočení druhé série a oživil zájem o svět Fallout.

Bethesda vydala next-gen aktualizaci pro Fallout 4 a přidala postavy z televizního seriálu do Fallout Shelter. Navzdory těmto aktualizacím zůstává nová hlavní hra Fallout na vzdáleném obzoru, přičemž Howard zopakoval, že ačkoli plány existují, zatím nejsou k dispozici žádné konkrétní novinky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *