Far Cry 5 – NOVINKY – Nový trailer plný akce a explozí

17. 12. 2017 Jakub Fišer
1 280 zhlédnutí

Sérii Far Cry jsme alespoň jednou okusili snad každý. Tato herní franšíza má vcelku hlubokou historii, která sahá až do roku 2004, kdy vyšel první a veleúspěšný díl, ve kterém jsme v kůži Jacka Carvera bojovali proti mutantům, tzv. Trigenům. Druhý díl (2008) už najel na vážnější notu a bere nás do savanami poseté Afriky, kde bojujeme s překupníky zlata, drog i zbraní. Třetí díl je vedle prvního „sci-fi dílu“ tím nejúspěšnějším. Odehrává se na ostrově v Tichém oceánu a vaše postava je zde s přáteli na dovolené. Ostrov však ovládají piráti s vůdcem Vaasem a zásadní vliv má i kmen domorodců. V roce 2014 na pulty obchodů vtrhl díl Far Cry 4, který sice opět oplýval skvělým příběhem i audiovizuálními efekty, byl však obdařen stejným eginem jako minulý díl, tudíž jeho obliba není tak velká. S čím přijde další díl, tentokrát Far Cry 5?

Víme, že příběh se bude odehrávat na severoamerickém venkově, v městečku Hope County v Montaně, kde má silný vliv jakási sekta jménem Eden’s Gate vedená šílencem Josephem Seedem. Vy jste v městečku nový, ale s žoldáky a drancovníky budete bojovat místním odbojem. Jelikož se jedná o Far Cry, hra bude plná zvratů, explozí, výbuchů, vystřílených kulek i strhujících momentů. Ústředním tématem bude, jak již zaznělo, náboženský fanatismus a boj s ním. Ale jelikož se jedná o titul ze série Far Cry, čekám opravdu velkou parádu.

Bohužel, k Vánocům si Far Cry 5 nepřejte, maximálně jakožto předobjednávku, neboť titul vychází až v příštím roce, konkrétně je to 27. března 2018 a v přidaném traileru je vidět, jak bude možné proti fanatikům bojovat. Způsobů bude opravdu dost přes stealth až k těžkému boji, ze kterého ale vždy nemusíte vyjít jako vítěz. Já osobně se na hru již nyní těším, snad bude vypadat tak dobře, jak působí v trailerech.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2022 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0