Farm Heroes Saga – MOBILNÍ HRY – Zničíte mývala?

Máte chuť si zahrát dobrou logickou a oddechovou hru, ale Candy Crush Sagy už máte až nad hlavu? Můžete místo ní vyzkoušet Farm Heroes Sagu, kterou si představíme dnes!

V další kouzelné sáze od tvůrců Candy Crush Sagy, nebo Bubble Witch Sagy se ocitáme na malebné farmě. Ta je ohrožována zákeřným mývalem Rancidem, který krade plodiny a snaží se tak farmu zničit. Vaším úkolem je v každé úrovni sesbírat potřebný počet určitých plodin a posunout se tak dál ke zničení protivného zloděje.

Jak máte postupovat? Je to prosté – hledáte již známé trojice. Jak už je zvykem, po vytvoření čtveřice, či pětice na vás čeká odměna!

V průběhu úrovní sbíráte nejen plodiny, ale také zelené fazole jako odměnu. Ty poté můžete použít na usnadnění hry. Také si můžete zakoupit různé žolíky, které vám značně ulehčí hraní. Můžete si například zakoupit další tahy v úrovni, speciální bomby, nebo přidání dalších plodin téže barvy do hracího pole.

Farm Heroes Saga

Hra byla vydána v roce 2013 a od té doby si ji stáhlo z Obchodu Play více než sto milionů hráčů po celém světě! Počet hodnocení překročil hranici šesti a půl milionů a celkové hodnocení si hra vysloužila vysoké, 4,4 hvězdičky z celkových pěti.

V červnu letošního roku jsme se dočkali navazující hry s názvem Farm Heroes Super Saga, ve které pomáháme porazit zlého mývala v pěstitelské soutěži navzdory tomu, že podvádí. Opět je to hra postavená na hledání trojic s několika vylepšeními, například s vytvoření speciálního velkého ovoce.

Dle internetových zdrojů plánují vývojáři vydat ještě další navazující hru s názvem Farm Heroes Flourish. Fanoušci farmaření se tedy mají zaručeně ještě na co těšit! Přidáte se k nim a porazíte zákeřného mývala?

Ke stažení na Google Play a App Store.

+ krásné grafické zpracování
+ velký počet úrovní
+ možnost bonusů

– čekání na životy
– po delším hraní stereotypní

7/10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.