Farming Simulator 15

Mezi hráči počítačových a konzolových her se stále více začínají objevovat obdivovatelé simulátorových her. Na herním trhu je již několik let velký výběr různých her založených na simulaci. Mezi ně nově patří i hry založené na zemědělské bázi. Obdivujete velké technické skvosty jakými jsou kombajny, traktory a další zemědělská technika? Právě pro vás je tedy určena tato hra!

Začátek hry je jednoznačně stejný jako u většiny z ostatních simulátorů. I zde vybíráte úroveň a obtížnost při hře. Většina hráčů, kteří již okusili předchozí díl tohoto stále více oblíbenějšího herního titulu, jednoznačně zvolí způsob středního a nebo profesionálního prostředí. Logicky si tedy můžete vybrat mezi nejlehčí a nejtěžší úrovní obtížnosti hry. Hra vám samozřejmě nabídne i tutoriál, který lze přeskočit, ale my jej pro ty, co se s touto hrou setkávají poprvé, doporučujeme pořádně projít. Díky němu totiž obohatíte a posbíráte zkušenosti. Samotná hra nabízí dvě herní mapy, které jsou volné pro budování svého vlastního zemědělského impéria. Jmenovitě se jde o Bjornholm, což je široce rozlehlá členitá oblast a Westbridge Hills, který je založený spíše na „americké“ úrovni zemědělství. Druhá jmenovaná mapa je pro hráče rozšířenější a co se týče úrovně ne tak obtížná. Pokud se tedy samotný hráč rozhodně o založení kariéry, není zcela nějak omezován různými omezeními a úkoly, pouze jen malým vstupním finančním kapitálem, zkrátka se tedy jedná o jakousi volnou kariéru, při které se snažíte v rámci svého hospodaření co nejvíce vydělávat peníze. V rámci hraní Farming Simulatoru 2015 můžete například zasévat a sklízet zemědělské plodiny, chovat hospodářská zvířata nebo se nově věnovat i práci v lese. Zde se pak zabýváte především dřevorubectvím. Jak už bylo zmíněno dříve, rozjezd kariéry pravého a poctivého zemědělce komplikuje vstupní kapitál nezbytný pro start kariéry, nezbývá vám tedy nic jiného než zakoupit volná pole a na nich zasázet suroviny, které pak někdo vykoupí. Největší cenou za výkup je bezpochyby řepka olejná, tudíž tedy můžeme herní svět porovnat s tím reálným a jsme na stejných podmínkách. Pokud však už nic ze svých činností nebudete stíhat, můžete si najmout dělníky, kterým budete vyplácet určitý obnos peněz a oni pro vás budou odvádět vámi zadanou práci. Zajímavou možností je i fakt, že vypěstované suroviny můžete odvézt to několika výkupů. Ceny za suroviny jsou ovšem všude dosti rozdílné a vy po čase hraní zjistíte, kam vozit suroviny do výkupu, aby vás to vyšlo co nejlépe.

Nejnovější díl série Farming Simulator musí mít nejen každý skalní příznivec zemědělských simulátorů, její zpracování myslí i na úplné začátečníky. To, jakým způsobem je hra zpracovaná vás velmi mile překvapí a pokud chcete slyšet ještě jednu dobrou zprávu na konec, cena hry nepřesahuje částku šest set korun a je dostupná jak na počítačích, tak i na herních konzolích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.