FIFA 18 bude pokračovat v příběhovém módu Cesta – NOVINKY

19. 02. 2017 Jakub Fišer
3 387 zhlédnutí

Současný fotbalový simulátor od EA Sports FIFA 17 je v lecčem revoluční. Poslední FIFA například přišla s novým enginem, který při samotném hraní vypadá skvěle, ale dal také vzniknout zcela novému hernímu módu – příběhovému režimu s názvem Cesta. V této „kampani pro jednoho hráče“ se vydáváme na fotbalovou cestu mladíka Alexe Huntera, který si chce splnit svůj sen a stát se nejlepším fotbalistou v Anglii.

K příběhu nebo zápletkám vám nebudu nic prozrazovat, řeknu snad jen to, že příběh není vůbec špatný, a mnohé skeptiky může příjemně překvapit; zvláště s přihlédnutím k tomu, že vytvořit příběh ve fotbalové hře není žádná legrace. Moc nás tím pádem nepřekvapují slova Andrewa Wilsona, generálního ředitele kanadského EA Sports, která upozorňují na to, že v EA Sports pracují na pokračovaní příběhu Alexe Huntera pro FIFA 18.

FIFA 17 byla pro vývojáře skutečným úspěchem – rychle se stala nejprodávanější FIFou v dějinách série a nakonec se vyšplhala i na příčku nejprodávanější konzolové hry za rok 2016. Co se příběhového módu Cesta týče, i ten zaznamenal velmi pozitivní kritiku, koneckonců, alespoň jednou ho zapnula drtivá většina hráčů, celkově jde číslo přes 10 milionů hráčů. FIFA 17 se jednoduše velmi povedla, ale jak budou vývojáři pokračovat? Jedno je jasné – nový engine letos nepřijde, ovšem spekuluje se o něčem daleko větším.

Kdo sleduje sérii FIFA již delší dobu, může si povšimnout, že pokud je ve světě nějaký velký fotbalový šampionát reprezentací jednotlivých národů (typicky mistrovství světa či Evropy), EA Sports vydají (mnohdy placený) obsah, klasicky DLC, které je celé v motivech onoho turnaje. Bylo to například u dílu FIFA 10 (Mistrovství světa v JAR), FIFA 12 (EURO v Polsku a na Ukrajině) nebo u FIFA 14 (Mistrovství světa v Brazílii). Pozorný čtenář již ví, že v roce 2018 se koná velkolepé mistrovství světa ve fotbale v Rusku, čili doufejme, že se to promítne i do chystaného ročníku FIFA; a možná i do životní cesty Alexe Huntera.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0