FIFA 18 na konci května uvítá World Cup 2018 – NOVINKY

Blíží se nám červen a s ním i herní megakonference E3 v kalifornské metropoli Los Angeles. Já osobně se nejvíce těším na tiskovku společnosti Electronic Arts, která se jmenuje EA Play a koná se ještě před startem velkého kolotoče zvaného E3. EA by zde mělo představit několik zajímavých titulů, třeba i nový Battlefield V. Krom toho ale i nové ročníky klasických sportovních simulátorů. Na dveře tak klepe i nová FIFA 19, ještě předtím ale vývojáři z EA Sports dávají jasně najevo, že současný ročník FIFA 18 ještě neřekl poslední slovo a přichází nový obsah spojený s nadcházejícím červnovým mistrovstvím světa v Rusku.

FIFA 18 dostane velkou injekci plnou obsahu v podobě plně licencované soutěže FIFA World Cup, jinými slovy jsou tím myšleny týmy (rozličné dresy a znaky), hráči a jejich obličeje, míč, trofej a hlavně všechny stadiony v Rusku, které budou dostupné i ve skutečném šampionátu. Těšit se tak můžeme i na nový stadion CSKA Moskva jménem VEB Arena. Myslím si, že my hráči se máme na co těšit. Atmosféra celého poháru na nás dýchne ve skvěle formě. Ještě nepadlo mnoho informací o týmech či celkově o obsahu, ale vyšlo prozatím první teaser video, které má hráče jak se patří navnadit.

Nejzajímavější informaci jsem si zcela záměrně nechal na konec. Nebude se totiž jednat o DLC, které bystě si museli koupit a jak byste si mohli myslet, například v případě přídavku k FIFA 10 (Mistrovství světa 2010 v JAR) nebo FIFA 12 (EURO v Polsku a na Ukrajině). Tentokrát totiž půjde o bezplatný update. Aktualizace bude dostupná 29. května, a to pro všechny hráče, tedy jak na konzolích od Sony či od Microsoftu, tak i na PC. Od konce května tak buďme všichni připraveni a to především s kopou fotbalové nálady a s rychlým pevným připojením, to aby se update stáhl rychle a my nemuseli čekat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.