FIFA 18 – NOVINKY – V prvním traileru září Cristiano Ronaldo

Ani už nevím, jak dlouho jsme si my, sportovní fanoušci, museli počkat, než se opět hnou zemské desky a z odkrytých hlubin studia EA Sports se vynoří zmínka o novém ročníku fotbalové série FIFA. Přesně jak vývojáři slíbili, tak učinili – 5. 6. 2017 vyšel první teaser trailer, který konečně dal vědět, že nová FIFA bude opět velká pecka; my zkušení to poznáme již podle prvního teaseru. Největším problémem ale bohužel je, že EA Sports k traileru, který dnes vyšel (není to úplně trailer, ale o tom až později), nevydali žádné extra prohlášení, jediné na co jsme tedy odkázáni je vyčíst souvislosti z videa.

Pojďme tedy rovnou k němu, je to totiž jediný zdroj, který nyní ve spojení s novým ročníkem FIFA 18 máme. Teaser trvá necelou minutu a ústřední prim nehraje nikdy jiný, než pravděpodobně nejlepší fotbalista moderního světa, Cristiano Ronaldo. Upoutávka mapuje fiktivní zápas mezi Realem Madrid a londýnskou Chelsea, přičemž zaznamenat lze například i belgického brankáře Courtoise nebo záložníka N’Gola Kantého. Celá minutová upoutávka je navíc zachycena v „in-game-enginu“, což v překladu znamená, že v grafickém kabátku, ve kterém hru vidíme nyní, tak ji zhruba podobně uvidíme i při jejím vydání, o kterém se zmíníme na konci.

Je tak zcela potvrzené, že tváří nové FIFy se skutečně stane portugalský ostrostřelec, který vystřídá Marca Reuse a předtím dlouhou nadvládu Lionela Messiho. Skutečně bohužel, více toho o nadcházejícím ročníku fotbalového simulátoru FIFA nevíme, nicméně vše podstatné se jistě dozvíme na letní konferenci E3. Jediná podstatná informace, která ve videu zazněla je datum 29. 9. 2017, což s největší pravděpodobností značí datum vydání samotné hry. Podle tohoto povedeného teaser traileru můžeme usoudit, že již nyní se těšíme na EA Sports konferenci na právě zmiňovaném E3, kde bez větších spekulací bude k vidění i finální trailer, který shrne vše, co o hře do té doby budeme vědět. Už nyní se nemůžeme dočkat, jak bude nová FIFA vypadat a hlavně jak se bude hrát!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.