FIFA 19 Demo vychází 13. září. Co nabídne? – NOVINKY

Nový ročník fotbalového simulátoru FIFA 19 se nezadržitelně blíží, ještě však nějaký ten čas potrvá, než si jej budeme moci koupit. EA Sports nám ale, jako již tradičně, chce ulehčit čekání a zhruba dva týdny před oficiálním vydáním hry zpřístupní demoverzi hry, která bude zdarma. Ačkoliv demo vždy káže, že požitek ze hry neodpovídá finálnímu produktu, velmi dobře si již v něm osaháte techniky a mechaniky herního systému. Demo nového ročníku FIFA 19 dorazí již za týden, není tak od věci připravit se na něj a zrekapitulovat, na co se v něm můžeme těšit.

Začneme poměrně netradičně, a sice režimem Cesta, který již obvykle nachází své místo v tomto herním módu. Podle některých úniků má Alex Hunter letos završit svou fotbalovou pouť, možná by tak nebylo od věci se k Cestě vrátit a pořádně počechrat pírka soupeřům. Pojďme ale ke gró celého dema – zápas. Na výběr bude klasický režim Výkop, ve kterém budou dostupné tyto týmy: Bayern Mnichov, Borussia Dortmund, Real Madrid, Atletico Madrid, Juventus Turín, Paris Saint Germain, Manchester City, také Manchester United a Tottenham Hotspurs. Jak můžete vidět, letos se nedostalo na žádný tým z nové čínské ligy, i přesto však ve finální hře budou, o to se nemusíte bát. Počet stadionů bude omezen, v demoverzi se také dočkáme jen minimálních podmínek počasí a zápas bude zamčen na 4 minuty na poločas.

Demo by mělo nabídnout také možný zápas, klidně i finále Ligy mistrů, jakožto ochutnávku na pohár Ligy mistrů (a také Evropské ligy), který bude v novém ročníku FIFA 19 přítomen včetně veškerých licencí. Už teď se nemůžeme na demo nové FIFy načekat. Na každý pád, vychází pro všechny hratelné platformy a to konkrétně 13. září. Velikost souboru bude 7,4 GB na platformě PlayStation 4 a 8 GB na Xboxu One a PC.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *