FIFA 19 October Update – NOVINKY – Co nového?

Nový ročník FIFA 19 se teprve ještě ani nepřehoupl přes čtrnáct dní své plné existence, a už je tady aktualizace, která do hry přidává některé zajímavé novinky a také opravuje některé nepříjemné chyby. Nepřidává však žádné novinky v hratelnosti, ty si totiž vývojáři dost možná schovávají na listopad, kdy by měl vyjít obligátní listopadový update, který vždy přidává novinky ohledně obličejů hráčů, kteří postoupili z druhých lig do těch prvních (hlavně v Anglii a Španělsku). Letos však přišla na řadu aktualizace ihned v říjnu a my se podíváme, co podstatného přináší.

Jak již zaznělo, hratelnost se změn nedočkala. Novinky jsou tak hlavně v audiovizuální prezentaci. Tou pravděpodobně největší novinkou je aktualizace grafické televizní prezentace při zápasech UEFA Super Cupu, který byl ještě doteď nelicencovaný (respektive pohár licence měl, ale televizní prezentace byla obyčejná generická). Za to míří do centra EA Sports velký palec nahoru, neboť je vidět, že i po vydání hry je stále prostor na to se o hru starat. V budoucnu se tak možná dočkáme i nové televizní prezentace pro italskou první ligu Seria A, která je také licencovaná, byť jí chybí televizní prezentace.

Dalšími podstatně menšími novinkami jsou například nová oslava fotbalisty Manchesteru United Jesseho Lingarda, kterou provedete tak, že s tímto hráčem naběhnete do kamery. O lehký vtípek se postaral také gólman Arsenalu Londýn Petr Čech, který viděl, jak vypadá ve hře a také bug, že si i na tiskovou konferenci nebo na pohovor s trenérem bere helmu. To ale není pravda a Petr ji používá už jenom na zápasy. Tak se v EA Sports rozhodli udělat Petru Čechovi obličej i bez helmy.

Aktualizace by již měla být venku, zatím však pouze pro PC. V několika příštích dnech, snad do konce týdne, dorazí také na konzole PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *