FIFA 19 přináší první update, který mění hratelnost

Nový ročník FIFA 19 už je v plném proudu, a mnoho hráčů každý den odehraje mnoho zápasů. Jak víc si na hru zvykáme, tím více nám přijdou její chyby přehlédnutelné či zbytečné. Ale jak to vidí vývojáři? EA Sports již vydalo první aktualizaci, ve které přidává hlavně opravu licencí u UEFA SuperCupu, několik dalších nových dresů a také plno oprav bugů a chyb. Těch bugů a chyb ale ve hře zůstalo stále plno. A tak se do toho vývojáři z EA Sports pustili s plnou vervou.

V zásadě se jedná o opravu při dávání gólů, které padaly mnohdy z volejů či z kopů přes hlavu, tedy nůžek. To způsobovalo často euforii hráčů u konzolí, ne však, když takové góly padly v zápase tři. Vývojáři z EA Sports se tak rozhodli, že udělají hru zase o trochu těžší a vstřelení branky nebude takovou rutinou, jako tomu často bývalo. S tím jde po boku i úprava a vylepšení umělé inteligence brankářů, kteří někdy třeba sami od sebe odmítali uchopit míč, který se k nim kutálel, či prostě jenom nezakročili proti střele, i když mohli – jinými slovy, jejich animace se nenačetla, což je něco zcela jiného, než když se brankář za střelou jen ohlédne.

V nové aktualizaci však nepřibudou žádné nové obličeje hráčů. Objevil se však zajímavý bug, kdy některým hráčům zmizel jejich generický obličej a načetl se jim jakýsi prapodivný jiný obličej, pro všechny hráče ale stejný. Hráčů bylo dohromady asi dvacet a dozvěděli jsme se, že jde o hráče, kteří v listopadovém updatu dostanou nový naskenovaný obličej. Jde hlavně o hráče z nových klubů, které se propracovaly do Premier League, tedy hlavně Wolverhampton anebo Fulham. Bohužel jsme se nedozvěděli nic o tom, jestli dostanou nový obličej i jiný hráči či také třeba i trenéři.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.