FIFA 19 přinese hned několik možností, jak hrát klasický výkop – NOVINKY

Všechny ročníky fotbalového simulátoru FIFA až do nyní obsahovaly velké množství módů, ať už jde o ty pro jednoho hráče, či o ty pro více hráčů. Turnaje, kariéry, Be A Pro, online přáteláky, FIFA Ultimate Team, nejnovější díl i speciální mód pro mistrovství světa v Rusku 2018. Pravděpodobně ale nejčastěji využívaným herním módem je naprosto klasický výkop, tedy jeden zápas jeden proti jednomu hráči. Výkop ve FIFě 19 však přinese mnoho nových funkcí a nastavení. Z části to má co do činění s novými licencemi, kterými EA Sports disponuje, z části novinky přichází prostě jen proto, že výkop už chtěl nějaké to ozvláštnění. A to právě nyní přichází.

Na první místě půjde stále hrát oblíbený klasický výkop, tedy jakýkoliv tým proti jakémukoliv týmu v přáteláku. Byla by však škoda nevyzkoušet i některé novinky. Tak například finálový zápas, který budete moci zahrát s týmy kvalifikovanými do Ligy mistrů. Evropské ligy, a také anglického FA Cupu. Budete si tak moci zahrát finále Ligy mistrů se Spartou například proti Viktorii Plzeň či Jablonci, neboť oba dva týmy by v novém ročníku FIFA měly být, vždyť Plzeň má jistý start ve skupině Ligy mistrů a Jablonec ve skupině Evropské ligy.

Další okořenění klasického výkopu nabízí mód House Rules, kdy si budou hráči moci nastavit vlastní pravidla. Například hru bez rozhodčího, to zní velmi zajímavě. Nebo také zápasový turnaj, kdy hráči sehrají pět zápasů na tři vítězné. To kdyby jedno derby Sparta – Plzeň nestačilo. Novinek bude každopádně hodně a my už se nemůžeme dočkat, až novou FIFU 19 budeme moci okusit na vlastní kůži, oči a gamepady. FIFA 19 vychází 25. září 2019 a to na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Hlavní prim budou hrát nové licence na evropské poháry, avšak na své si přijdou i fanoušci online či FIFA Ultimate Team.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *