FIFA 2K25 – 2K letos uvede na trh novou hru licenze FIFA!

Hodně se mluví o přípravě nové hry s licencí FIFA od společnosti 2K Sports, která by se údajně mohla jmenovat FIFA 2K25 a měla by vyjít ještě letos. Podle neověřených tvrzení, včetně nedávného tweetu společnosti MohPlay Inc. je partnerství mezi 2K a FIFA potvrzeno, což naznačuje uvedení hry na trh v době konání mistrovství světa ve fotbale 2K26.

2K will develop the next FIFA game, leaker claims | Eurogamer.net

Přechod přichází poté, co EA oznámila, že její fotbalová série bude pokračovat bez značky FIFA a přejmenuje se na EA Sports FC. Kurakasis Insider a zástupci FIFA tuto změnu naznačili, přičemž Insider Gaming již dříve v tomto roce informoval o možných jednáních mezi FIFA a 2K.

Společnost 2K Sports, známá úspěšnými franšízami jako NBA 2K a WWE 2K, přináší tomuto potenciálnímu novému vstupu do fotbalových her důvěryhodnost. V 90. letech minulého století spolu historicky soupeřilo o přízeň fanoušků více fotbalových her, což je scénář, který by mohl být oživen vstupem společnosti 2K.

I přes ztrátu licence FIFA se společnosti EA daří s hrou EA Sports FC 24, která v prvním týdnu dosáhla 11,3 milionu hráčů, čímž překonala čísla hry FIFA 23. Tento úspěch podtrhuje silnou hráčskou základnu a kvalitu her od EA.

Rumour: 2K Secures License To FIFA And Will Develop The Next Game |  Nintendo Life

Uvedení hry FIFA 2K25 by mohlo otřást fotbalovým herním průmyslem a nabídnout tolik potřebnou konkurenci pro eFootball společnosti Konami, který se potýká s problémy. Ačkoli tyto zvěsti zůstávají neověřené, možnost příchodu dalšího významného hráče na poli fotbalových her je pro fanoušky vzrušující a mohla by vést k inovacím a vylepšení herních zážitků.

Zatímco komunita čeká na oficiální potvrzení, očekávání potenciálního debutu FIFA 2K25 roste a slibuje dynamickou změnu v prostředí fotbalových her.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *