Final Fantasy VII – MOBILNÍ HRY – Další gigant míří na mobily!

Velká a slavná herní značka nemůže být v dnešní době moc dlouho bez nějaké verze pro mobilní zařízení. A tak se po letech čekání dostává I Final Fantasy na mobily a tablety, konkrétně jde o sedmý díl, který dostane podtitul Ever Crisis a battle royale titul The First Soldier.

Final Fantasy VII: Ever Crisis

  • Plánované datum vydání: 2022
  • Vydavatel: Square Enix
  • Platformy: Google Play, iOS

Ever Crisis nabídne hráčům kompilaci všech vydaných dílů ze světa Final Fantasy (Advent Children, Before Crisis, Crisis Core, Dirge of Cerberus a další), mělo by jít o příběhovou hru, rozdělenou do několika kapitol. Neměly by v ní chybět zásadní události, které formovaly herní svět, ale dočkáme se i nového příběhu. Ten se bude točit kolem začátků týmu SOLDIER.

Final Fantasy VII: The First Soldier

  • Plánované datum vydání: 2021
  • Vydavatel: Square Enix
  • Platformy: Google Play, iOS

Battle Royale hra ze světa Final Fantasy se dostane na mobily už během tohoto roku. Zatím není moc informací ohledně téhle hry, ale dá se očekávat, že se hráči se svým hrdinou vydají na ikonická místa a pokusí se přežít jako kandidát SOLDIER.

Příběhově bude The First Soldier chudší, ale nejspíš nabídne víc akce. Do každého kola se hráčí můžou vydat sami na vlastní pěst nebo v tříčlenném týmu a k dipozici budou mít širokou nabídku zbraní a magie. Vývojáři ke klasickým battle royale mechaníkám přidají bonusy za zabíjení příšer.

Final Fantasy je obrovská značka o které přinejmenším slyšel každý hráč. Dlouho se držela konzolí, ale možná je čas vydat se I na jiná zařízení. Osobně se trošku víc těším na The First Soldier, protože si myslím, že gameplay bude na mobilu o něco pohodlnější, ale to zjistíme až při vydání. Square Enix zatím nezveřejnil, kdy přesně hry vyjdou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *