Five Nights at Freddy’s 2 – Josh Hutcherson potvrdil pokračování filmu!

Herec Josh Hutcherson potvrdil, že se chystá pokračování filmu Five Nights at Freddy’s, který byl natočen podle stejnojmenné populární videoherní série. První díl filmu, který byl uveden do kin v loňském roce, se navzdory negativním recenzím stal nejvýdělečnějším filmem společnosti Blumhouse v historii. Navzdory tomuto úspěchu však společnost Blumhouse zatím nedala pokračování zelenou.

Během rozhovoru pro Variety Hutcherson potvrdil, že se pracuje na pokračování Five Nights at Freddy’s 2. I když neodhalil žádné podrobnosti o příběhu, poskytl slibné informace o scénáři a časovém plánu výroby. Hutcherson vyjádřil nadšení z toho, že se mohl znovu zapojit do tohoto projektu a pochválil režisérku Emu Tammi. Dále řekl, že se těší na další práci a zvědavě očekává, co přinese budoucnost.

První díl Five Nights at Freddy’s neukončuje příběh definitivně, ale nabízí možnost pro další pokračování. Hutchersonova postava Mike a Abby Piper Rubio, Mikeova mladší sestra, zůstávají naživu, ačkoli film naznačuje smrt antagonisty Steve Raglana alias William Aftona. Pokračování by tak mohl navázat na příběh Mikeovu postavu a možná vrátit i další členy hereckého obsazení. Existuje také možnost, že William Afton přežije a vrátí se jako hlavní záporák. Pokračování by opět mělo zahrnovat prostředí Freddy Fazbear’s Pizzeria nebo unikátní lokace, které jsou známé z videoherní série.

Film Five Nights at Freddy’s 2 je stále ve fázi příprav a v nadcházejících týdnech nebo měsících by mělo být oznámeno, zda se režisérka Emma Tammi a scenáristé Scott Cawthon a Seth Cuddeback vrátí do projektu. Fanoušci videoherní série se mohou těšit na další pokračování filmu s Hutchersonem v hlavní roli a možností nového napínavého příběhu odehrávajícího se v prostředí Five Nights at Freddy’s.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *